Türk Kızılayı Güncel Personel Alımı İlanları

Türk Kızılayı Personel Alımları 2019'da da devam ediyor.

Türk Kızılayı Güncel Personel Alımı İlanları

Türk Kızılayı açık iş pozisyonları takip edilerek iş başvuruları gerçekleştirilebilir. Bünyesinde yüzlerce kişiyi çalıştıran Türk Kızılayı sürekli olarak yeni personel alımları da yapıyor. Kurumun çalışanlarına sağladığı fırsatlardan dolayı pek çok kişi bu ilanlara başvuruyor. Türk Kızılayı personel alımı için de bu başvuruları inceliyor ve bir değerlendirmeye alıyor. Değerlendirmenin ardından da kimin işe alınacağına karar veriliyor. Güncel iş ilanlarını takip etmek isteyen kişiler de Türk Kızılayı’nın internet sitesine başvurabilir.

Türk Kızılayının Lise Öğrencileri İçin Staj İmkanı

Lise öğrencilerine staj fırsatı Türk Kızılayı tarafından sağlanıyor. Mesleki ve teknik lise eğitimini gören öğrencilerin zorunlu stajları oluyor. Bu stajı da ülkenin en büyük yardım kuruluşlarından birisi olan Türk Kızılayı’nda yapabilmek mümkündür. Kurumun güncel iş ilanları arasında lise öğrencileri için stajyer pozisyonu da mevcuttur. Bu staja başvurabilmek için de mesleki ve teknik lise eğitimine devam ediyor olunması gereklidir. Bunun yanı sıra Türk Kızılayı sigortası okul tarafından karşılanan öğrencilerin staj yapabilmesine izin veriyor. Ayrıca staja başvurabilmek için şu özelliklere de sahip olmak gerekiyor:

  • İletişim ve becerisi güçlü,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Öğrenme ve gelişmeye açık.

Türk Kızılayı’nın Açık Diğer Pozisyonları

Türk Kızılayı güncel iş ilanları arasında lise ve üniversite öğrencileri için staj imkanları vardır. Fakat staj dışında da Türk Kızılayı işe alımlar yapacaktır. Türk Kızılayı hem üniversite hem de lise düzeyinde staj yapmaya olanak veren kurumlardan bir tanesidir. Fakat Türk Kızılayı’nın bunun dışında farklı illerde ilanları da mevuttur. Türk Kızılayı personel alımı gerçekleştireceği iller ve iş pozisyonları ise şunlardır:

  • İletişim Asistanı – Ankara,
  • Tıbbi laboratuvar teknikeri stajyeri,
  • Doktor – Çorum, Rize, Kars, Kahramanmaraş, Malatya, Şanlıurfa, İstanbul, Sivas, Çorlu, Trabzon, Ağrı, Diyarbakır, Zonguldak, Erzincan.
  • Gençlik çalışanı – Ankara, Adana, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Konya, Kilis, Kayseri, Kahramanmaraş, Şanlıurfa.

Türk Kızılayı’nın Çalışanlarından Beklediği Özellikler

Türk Kızılayı iş pozisyonları için aranan nitelikler pozisyondan pozisyona farklılık gösteriyor. Her bir pozisyonun görev tanımı farklı olmasından dolayı bu pozisyonda çalışacak olan kişiden beklentiler de değişiyor. Fakat genel itibariyle Türk Kızılayı’nın çalışanlarından beklediği en önemli konulardan bir tanesi insani yardımlar konusunda bilinçli olunmasıdır. Türk Kızılayı bir yardım kuruluşudur. Bu kurumda çalışmak da bu yardımlaşmanın öneminin farkında olmayı gerektirir. Bunun dışında 4 yıllık üniversite mezunu olmak da genellikle çalışma pozisyonlarında yer alabilmek için Türk Kızılayı tarafından beklenen özelliklerden bir tanesidir. Ayrıca bazı pozisyonlar için iyi derece İngilizce biliyor olmak gereklidir. Aranan niteliklerin neler olduğunu Türk Kızılayı Kariyer internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Türk Kızılayı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Kızılayı iş başvurusu yapmanın yolu da yine kurumun kariyer sayfasından geçiyor. Türk Kızılayı Kariyer sayfasından güncel iş ilanlarına ulaşabilmek mümkün. Ayrıca güncel iş ilanları için aranan nitelikler ve iş tanımlarının neler olduğu da yine bu sitede mevcuttur. Türk Kızılayı Kariyer internet sayfası üzerinden tüm bu bilgilere ulaşılabildiği gibi başvurular da gerçekleştirilebilir. Başvuruda bulunabilmek için de ilk olarak siteye üye olmak gereklidir. Bunun yanı sıra Linkedin üzerinden de internet sitesine giriş yapılabilir. Bu girişin ardından hazırlanan özgeçmiş Türk Kızılayı iş pozisyonu için gönderilebilir ve bu şekilde iş başvurusu gerçekleştirebilir.

Kendisi İçin Uygun İş İlanı Olmayan Kişiler Ne Yapabilir?

Türk Kızılayı genel başvuru yapılabilmesi de mümkündür. Türk Kızılayı düzenli olarak yeni iş ilanları açıyor. Fakat bu ilanlar her zaman herkes için uygun olmayabiliyor. Kendisi için uygun ilanı bulan kişiler bu ilan için özgeçmiş göndererek başvuruda bulunabiliyor. Ancak kendisinin niteliklerine uygun bir iş pozisyonu bulamayan kişilerin de başvurabilecekleri bir yol mevcuttur. Bu yol da genel başvurunun yapılmasıdır. Türk Kızılayı personel alımları için genel başvuruların da değerlendirmesini yapıyor. Başvuru sahibine uygun bir ilanın açılması ile beraber genel başvuruda bulunmuş kişi de değerlendirmeye alınıyor. Bu başvuruyu yapabilmek için de yine ilk olarak Türk Kızılayı Kariyer sayfasına girilmesi gerekiyor. Bu sayfanın sağ üst kısmında Özgeçmiş Bırak linki tıklanarak kuruma cv gönderilebilir. Türk Kızılayı tüm iş ilanları hakkında detaylı tüm bilgi https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresinde mevcuttur.

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin İlanlar Cebinize Gelsin.

İOS Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Android Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

İnstagram'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

YORUM EKLE