Personel Alımı

Yapı Kredi Bankası 8 Şehirde 19 Banka Personeli Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası 8 Şehirde 19 Banka Personeli Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası 8 Şehirde 19 Banka Personeli Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası 8 Şehirde 19 Banka Personeli Alımı

Kamu bankalarının yanı sıra özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda personel alımlarına devam ediyor. Bu kapsamda özel banka olarak ülkemizde faaliyet gösteren Yapı Kredi Bankası 8 şehirde 19 banka personel alımı yapacak. Kariyer.net üzerinden yayımlanan alım ilanlarına göre, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul(Avr.), İzmir, Samsun, İstanbul(Asya) , ve Kocaeli kentlerinde farklı pozisyonlara alımlar yapılacak .

Hangi Pozisyonlarda Alımlar Yapılacak?

Kıdemli Yazılım Mühendisi, Direkt Satış Yetkilisi, Bilgi Teknolojileri / IT Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Müfettiş , Avukat, Raporlama Uzmanı ve Yazılım Varlık Yönetimi Uzmanı pozisyonlarında alımlar yapılacak.

Başvuruları ne zaman ve nasıl yapılacak ? 

Her pozisyon için yayımlanan özel şartlar ve genel şartları sağlayan adaylar başvurularını online olarak www. kariyer.net üzerinden , Kasım ayı içerisinde yapabilecektir. Yayımlanan farklı pozisyonlarda, son başvuru tarihleri farklıdır. Kariyer.net adresine giriş yapan adaylar, arama kısmına Yapı Kredi Bankası yazdıktan sonra şirketin profiline girerek, yayımlanan alım ilanlarına ulaşabilirler. Adaylar burada talep ettikleri ilanlara başvuru yapabilirler.

Hangi illere alımlar yapılacak?

Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul(Avr.), İzmir, Samsun, İstanbul(Asya) , ve Kocaeli kentlerinde farklı pozisyonlara alımlar yapılacak.

Başvuru Genel Şartları Neler ? 

Banka tarafından yayımlanan alım ilanlarında her pozisyon için farklı özel şartlar istenirken genel olarak aşağıdaki şartlarında sağlanması gerekmektedir.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,
Bilgi teknolojileri dünyasını yakından takip eden,
Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu,
Değişime ve öğrenmeye istekli, yenilikçi, yaratıcı, proaktif ve uzlaşmacı
Bilgisayar kullanabilen
Tercihen İngilizce bilen adaylara öncelik verilecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu