Yeşilay Birçok İlde Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Yeşilay pek çok il için personel alımı gerçekleştirecek.

Yeşilay Birçok İlde Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Türkiye Yeşilay Cemiyeti ülkenin en büyük sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir. Bu kuruluşun bünyesinde de yüzlerce insan çalışıyor. Çalışmalarını da gitgide büyüten Yeşilay bünyesine yeni çalışanlar katmak için ilanlar açıyor. Yeşilay personel alımı farklı iller ve farklı pozisyonlar için gerçekleştirecek. Bu ilanlara başvurabilmek için de ilk olarak arana niteliklere sahip olup olunmadığına bakılmalıdır. Daha sonrasında değerlendirmeye alınabilmek için başvurular gerçekleştirilebilir. Kuruluş sizin başvurunuza olumlu yanıt vermesi halinde de Yeşilay’ın onlarca çalışanından birisi olabilirsiniz.

Yeşilay’ın 16 Yeni İş İlanı

Yeşilay 16 güncel iş ilanı açarak farklı illerde birden fazla kişinin alımını gerçekleştirecek. Yeşilay’da çalışmak isteyen kişilerin kendileri adına en uygun iş pozisyonu ilanının olup olmadığına bakması gereklidir. Şayet uygun bir açık pozisyon yoksa da sürekli olarak ilanlar takip edilmelidir. Yeşilay aldığı son kararla farklı iş pozisyonları için personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Farklı illerde açılan iş ilanları şu şekildedir:

 • Kurumsal işbirlikleri uzmanı,
 • CRM yöneticisi,
 • Sosyal hizmet uzmanı,
 • Halkla ilişkiler uzmanı,
 • Klinik psikolog,
 • Kurumsal iletişim süreç yöneticisi,
 • Project specialist,
 • Eğitim uzmanı,
 • Bilimsel çalışmalar süpervizörü.

Tüm açık pozisyonlara ulaşmak isteyen kişilerin de yapması gereken şey kariyer.net’e girilmesidir. Yeşilay’ın iş ilanlarını kariyer.net’e veriyor. Bu yüzden bu site üzerinden tüm açık iş pozisyonlarına ulaşabilmek mümkün oluyor.

Alımlar Hangi İllerde Gerçekleştirilecek?

Yeşilay’ın alım yapacağı illerin başında İstanbul geliyor. Yeşilay’ın İstanbul’daki ofisi Avrupa yakasında yer alıyor. Bu ofise farklı pozisyonda yeni kişilerin alınması planlanıyor. Fakat Yeşilay personel alımlarını yalnızca İstanbul için yapmıyor. Kuruluşun farklı illerdeki ofisleri için de zaman zaman iş ilanları açılıyor. Güncel iş imkanlarında da yine farklı iller için açılmış ilanları bulabilmek mümkün. Örneğin Düzce ofisi için de farklı pozisyonda işe alımlar gerçekleştirilecek. Bu illerin yanı sıra Yeşilay’ın yeni ilan açtığı iller şunlardır:

 • İstanbul,
 • Yalova,
 • Isparta,
 • Düzce,
 • Iğdır,
 • Tekirdağ,
 • Zonguldak,
 • Batman,
 • Kilis,
 • Tokat.

Kaç Kişinin Alımı Yapılacak?

Yeşilay’a alınacak olan personel sayısı illere göre değişiyor. Örneğin İstanbul ofisi için Yeşilay’ın güncel 6 ilanı bulunuyor. Genelde de her bir pozisyon için birer kişi alınması planlanıyor. Bunun dışında da Tekirdağ ofisi için 2 kişinin alımı gerçekleştirilecek. Düzce’nin için ise güncel 3 farklı pozisyon için ilanı mevcuttur. Fakat bazı iş pozisyonu için 2 kişi alınacaktır. Yani hangi pozisyona kaç kişinin alınacağı değişebiliyor. Bu konuda en net bilgiye ulaşmanın yolu ilanların incelenmesinden geçiyor. İlanlarda kaç kişinin alınacağı belirtilmiştir. Uygun görüşmesi halinde belirlenen kişi sayısından fazlasının da alınabilmesi mümkündür. Yeşilay personel alımı için başvuran kişi sayısının fazla olması açık pozisyonun ise az olmasından dolayı işi almak isteyen kişilerin fark yaratacak bir CV’ye sahip olması gerekiyor.

Yeşilay’da Çalışabilmek İçin Hangi Niteliklere Sahip Olmak Gerekli?

Yeşilay’ın aradığı nitelikler pozisyondan pozisyona birbirinden farklıdır. Yeşilay’ın güncel pek çok ilanı mevcut. Her bir iş için de aranan özellikler bir değildir. Örneğin klinik psikolog iş pozisyonu için üniversitelerin psikoloji bölümlerinden mezun olma ve en az 3 yıl psikoterapi konusunda deneyimli olma şartı aranıyor. Kurumsal işbirlikleri uzmanı için ise sosyal bilimler bölümlerinden mezun olmak ve herhangi bir STK’da çalışma deneyimine sahip olmak bekleniyor. Hangi pozisyon için hangi niteliklerin arandığı ise iş ilanlarında mevcuttur. İş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyen kişiler açık olan pozisyonlar için Yeşilay’ın beklediği niteliklerin neler olduğunu öğrenebilir.

Yeşilay’ın Çalışma Koşulları Nasıldır?

Yeşilay’ın çalışma şekli 08:30-17:30 saatleri arasındadır. Yeşilay çalışma koşulları en iyi olan kuruluşlar arasındadır. Bu yüzden de pek çok insan bu kuruluşta çalışmanın hayalini kuruyor. Yeşilay’ın çalışanlarına sağladığı imkanlardan bir tanesi özel sağlık sigortasıdır. Bu da birçok çalışanın sağlık hizmetleri konusunda işini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca bayram yardımları, prim ödemeleri ve yemek kartları da yine Yeşilay tarafından çalışanlarına sağlanan hizmetlerden birisidir. Tüm bu olanaklarından dolayı da Yeşilay personel alımı iş ilanlarına rağbet her zaman fazla oluyor. Yeşilay’da çalışmak isteyen kişilerin ilk olarak kariyer.net’e üye olması gerekiyor. Daha sonrasında CV’nin hazırlanmasıyla beraber başvurular da gerçekleştirebilir. Yeşilay başvurunuzu olumlu değerlendirdiyse size geri dönüş yapar ve görüşme talebinde bulunur.

Doğrudan ilanlara ulaşmak isteyen kişiler ise https://www.kariyer.net/firma-profil/turkiye-yesilay-cemiyeti-43637-79034 adresine girmelidir.

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin İlanlar Cebinize Gelsin.

İOS Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Android Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

İnstagram'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

YORUM EKLE