Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 6 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Sözleşmeli statüde alımı gerçekleştirilecek personeller için başvuru kılavuzu yayımlandı. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 6 personel alımı ilanı için detaylar ve başvuru şartları O İş Bu İş’te!

Üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkanlığında tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere Resmî Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca 6 (altı) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

KPSS ve YDS Şartı

ÖSYM tarafından son iki yıl içerisinde yapılan (2021-2022) Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) ait KPSSP3 puanının yüzde yetmişi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 (yetmiş) olarak dikkate alınır.) ile ingilizce dilinde yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak (YDS veya dengi puanını ibraz etmeyenlerin yabancı dil puanı 0 (sıfır) olarak hesaplanacaktır) yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 10 (on) katı kadar aday belirlenerek giriş sınavına alınacaktır.

Kadro Dağılımı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 1 kıdemli sistem uzmanı alımı, 1 kıdemli yazılım geliştirme uzmanı Alımı, 1 ağ yönetim uzmanı Alımı ve 3 yazılım geliştirme uzmanı alımı yapacaktır.

Mezuniyet Şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak aranan ilk şarttır.

Yukarıdaki şartları sağlayamayan adayların ise dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Tecrübe Şartı

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak aranan şarttır. Diğer özel şartlar kılavuzda belirtilmiştir.

Başvuru Tarihleri

Başvurular Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yücetepe Mahallesi 85. Cadde No: 8 06570 Çankaya/ANKARA adresine şahsen yapılacaktır. Son başvuru tarihi ise 01.12.2022 günü mesai bitimidir.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 6 personel alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!