Sözleşmeli Personel AlımıKamu Personel AlımıMemur Alımı

Erciyes Üniversitesi KPSS Şartlı Şartsız Lise Önlisans Lisans 33 Personel Alımı Yapacak!

Erciyes Üniversitesi KPSS Şartlı Şartsız Lise Önlisans Lisans 33 Personel Alımı Yapacak!
Erciyes Üniversitesi KPSS Şartlı Şartsız Lise Önlisans Lisans 33 Personel Alımı Yapacak!

Erciyes Üniversitesi KPSS Şartlı Şartsız Lise Önlisans Lisans 33 Personel Alımı

Kamu üniversitelerine devlet memuru alımı ilanları yayımlanmaya devam ederken bu ilanları en sade ve anlaşılır haliyle kullanıcılara aktarmaya da O İş Bu İş devam ediyor. Yayımlanan son ilan neticesinde Erciyes Üniversitesi 33 personel alımı duyurusu yaptı. Erciyes Üniversitesi personel alımında lise önlisans lisans bölümlerinden alımlar gerçekleştirilecek.

KPSS Şartı 

Erciyes Üniversitesi sözleşmeli personel alımında Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, Ön lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanı ve Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacak ancak Uçak Bakım Makinisti ve Uçuş Teknisyeni pozisyonları için KPSS şartı aranmaksızın sözlü sınav yöntemiyle istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen unvanlarda sözleşmeli personel alınacaktır.

Hemşire Alımı

Hemşire alımında hem lise hem lisans bölümleri tercih edilecek. Lisans bölümlerinden 12, lise bölümünden 10 olmak üzere toplam 22 hemşire alımı yapılacak.

Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans bölümü mezunu olan adaylar lisans hemşire alımına başvuru yapabilecek.

Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik bölümünden mezun olan adaylar ise lise hemşire alımına başvuru yapabilecek.

Anestezi Teknikeri Alımı

Erciyes Üniversitesi 6 anestezi teknikeri alımı yapacak. İlgili kadroya yükseköğretim Kurumlarının Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olanlar başvuru yapabilecek.

Diş Protez Teknikeri Alımı

Üniversite rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada Yükseköğretim Kurumlarının Diş Protez Teknolojisi, Diş Protez veya Diş Protez Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olan adaylar arasından 3 diş protez teknikeri alımı yapılacak.

Uçak Bakım Makinisti Alımı Başvuru Şartları

  • Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren Havacılık Elektrik ve Elektroniği, Havacılık
  • Elektroniği, Uçak Elektriği, Uçak Elektrik ve Elektronik, Uçak Elektrik ve Elektroniği, Uçak ElektrikElektronik veya Uçak Elektroniği bölümlerinin birinden mezun olmak.
  • Hava Aracı Bakımı konusunda en az 3 yıl iş tecrübesine sahip olduğunu belgelendirmek.
  • İş Tecrübesinin belgelendirilmesi için adaylar Kariyer Kapısı Sisteminde ek dosya bölümüne e-Devletten alınacak barkodlu hizmet dökümü ve çalışılan kurum veya kuruluştan alınacak çalışma belgesini yükleyecektir.

Uçak Teknisyeni Alımı Başvuru Şartları

  • Yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun olmak.
  • SHY 66 B1 ve B2 kategorisi havaaracı bakım lisansına sahip olmak. Hava aracı bakım personeli lisansında en az bir tane havaaracı tipi işli olmak veya tip eğitimi sertifikasına sahip olmak.
  • Hava Aracı Bakımı konusunda en az 5 yıl iş tecrübesine sahip olduğunu belgelendirmek.
  • İş Tecrübesinin belgelendirilmesinde adaylar Kariyer Kapısı Sisteminde ek dosya bölümüne e-Devletten alınacak barkodlu hizmet dökümü ve çalışılan kurum veya kuruluştan alınacak çalışma belgesini yükleyecektir.

Başvuru Tarihleri

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Erciyes Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 21.06.2022-05.07.2022 tarihleri arasında alınacaktır.

Erciyes Üniversitesi 33 personel alımı kılavuzu için tıklayın.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu