Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı
Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı

Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı
Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı

Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı

Harran Üniversitesi 109 personel alımı duyurusu bugün yayımlandı. Harran Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuru kapsamında farklı kadro ve unvanlarda toplam 109 üniversite personeli alımı gerçekleştirilecektir. Harran Üniversitesi 109 sözleşmeli personel alımı ilanı için başvuru şartları belirlendi. Yayımlanan kılavuzda Harran Üniversitesi personel alımı başvuru tarihleri de belirtildi. İşte Harran Üniversitesi 109 memur alımı ilanına ilişkin bütün detaylar…

Kadro Dağımı

Harran Üniversitesi 109 personel alımını 8 farklı kadroda gerçekleştirecektir. Harran Üniversitesi 30 hemşire, 1 fizyoterapist, 3 röntgen teknisyeni, 14 sağlık teknikeri, 1 mühendis, 20 büro personeli, 20 güvenlik görevlisi ve 20 temizlik personeli olmak üzere toplam 109 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!
Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!
Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!
Başvuru Genel Şartları

  • Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.
  • Türk Vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.
  • 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamaktır.
KPSS Şartı

Başvuracak adaylardan lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSS (P3) puanı, önlisans mezunları için 2022 KPSS(B) grubu KPSS (P93) puanı ve lise mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSS (P94) puan türlerinden en az 55 ve üzeri puan almak.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar,20 Şubat 2023 tarihinden itibaren 6 Mart 2023 tarihine kadar (mesai saati bitimine kadar) istenilen belgeleri ilan.harran.edu.tr linki üzerinden e-Devlet şifresiyle giriş yaparak sisteme yüklemeleri gerekmektedir.

Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu, birden fazla unvan için başvuru yapıldığı veya istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, sözleşmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Harran Üniversitesi 109 Sözleşmeli Personel Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!