Helal Akreditasyon Kurumu 3 Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Helal Akreditasyon Kurumu 3 Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!
Helal Akreditasyon Kurumu 3 Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!

Helal Akreditasyon Kurumu 3 Uzman Yardımcısı Alımı

Helal Akreditasyon Kurumu personel alımı duyurusu yaptı. Resmi Gazete duyurusuna göre Helal Akreditasyon Kurumu 3 uzman yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Helal Akreditasyon Kurumu memur alımı başvuruları ne zaman başlıyor? Helal Akreditasyon Kurumu personel alımı kılavuzu detayları nelerdir? Tüm cevaplar O İş Bu İş’te!

Helal Akreditasyon Kurumu Personel Alımı

Helal Akreditasyon Kurumu merkez teşkilatında boş bulunan toplam 3 (üç) Helal Akreditasyon Uzman Yardımcısı kadrosu için giriş sınavı yapılmak suretiyle Tablo 1’de belirtilen alanlarda ve sayılarda Ankara’da görev yapmak üzere Helal Akreditasyon Uzman Yardımcısı alınacaktır.

Kurum P1 puan türü ile Gıda Mühendisliği alanından 2 uzman yardımcısı, P3 puan türü ile İlahiyat mezunu 1 uzman yardımcısı alımı gerçekleştirecektir.

Memur Alımı Özel Şartları

Adayların başvuru yapabilmesi için 01/01/2022 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir. (1 Ocak 1987 ve bu tarihten sonra doğmuş olanlar),

ÖSYM tarafından 2021 ve 2022 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında belirlenen puan türlerinden en az 70 (yetmiş) puan almış olması da aranan diğer şarttandır.

Başvuru Tarihleri

Adaylar başvurularını 14 Kasım (10:00) – 20 Kasım 2022 (23:59) tarihleri arasında eDevlet üzerinde Helal Akreditasyon Kurumu- Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir.

Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden başvuru yapmayan adayların talepleri dikkate alınmayacak olup, şahsen, kargo ya da posta yoluyla yapılan başvurularda kabul edilmeyecektir.

Helal Akreditasyon Kurumu 3 uzman yardımcısı alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!