İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Personel Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Personel Alımı Yapacak!
İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Personel Alımı Yapacak!

İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Personel Alımı

Yeni haftaya girer girmez kamuda memur alımı ilanları yayımlanmaya başladı. Bu kapsamda İbrahim Çeçen Üniversitesi farklı kadro ve kademelerde 15 personel alımı yapacağını duyurdu. Üniversite personel alımı ilanı duyurusu O İş Bu İş’te!

Adaylardan 2020 yılı KPSS (B) grubu KPSS(P3), KPSS(P93) ve KPSS(P94) sınav sonuç belgesine sahip olması, Son başvuru tarihi itibarıyla 18 (onsekiz) yaşını doldurmuş ve 35 (otuzbeş) yaşını bitirmemiş olması ve Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması beklenilen şartlar arasındadır.

İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Personel Alımı Yapacak!

İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Personel Alımı Yapacak!

 

İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Personel Alımı Yapacak!

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Özel Şartları

 • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması,
 • Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, (Asıl listeye giren adayların atama için bu belgeyi ibraz edeceklerinde belgenin geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekir.)
 • 175 cm’den kısa boylu olmamak kaydıyla (adaylardan bir sağlık kuruluşundan alınan boy-kilo gösterir belge),
  Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 20’den fazla veya 20’den az olmamak, (Örneğin;175 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 75+20=95’ten fazla, 75-20=55’ten az olmaması gerekmektedir.)
 • Görevini yapmaya engel olabilecek sağlık problemi bulunmaması ile gece ve gündüz, iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumunun bulunmaması,
 • 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10’uncu maddesinde sayılan şartlara haiz olmak.
Spor Uzmanı Alımı Şartları Özel Şartları

 • En az 2. derece Antrenörlük Belgesine ve en az bronz seviyesinde Cankurtaran Belgesine sahip olmak.
 • Spor Uzmanı kadrosunun on (10) katı kadar aday yazılı sınava çağrılacaktır.
 • Başvuru tarihi son günü itibariyle on (10) gün içerisinde yazılı sınav yapılacaktır (Yazılı sınavda en az 70 puan alma şartı aranacaktır).

Yazılı Sınav Yeri/Tarihi ve Saati: Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi/ Eğitim Fakültesi/ 08.09.2022/ 10:00
Programcı Alımı Şartları Özel Şartları

 • En az ön lisans düzeyinde yükseköğrenimli olmak. (İlk defa işe alınacaklarda fakülte, yüksekokul veya bilgisayar programcılığı alanında, meslek yüksekokulu mezunu olmak, Fakülte veya Yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı Bölümünden mezun olmak.
 • İlk defa işe alınacaklarda Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az (D) düzeyinde İngilizce bilgisi aranılır. Ancak, yurtiçi veya yurtdışında İngilizce dili ile öğretim yapan fakülte, yüksekokul ve bilgisayar programcılığı alanında meslek yüksekokulu mezunu olanlar, yurt içinde lisans dizeyinde öğrenim gördükten sonra ana dili İngilizce olan yabancı ülkelerde İngilizce dilinde master veya doktora yapanlar, İngilizce dilinde “Test Of English as a Foreign Language” (TOEFL) sınavından en az 173 (veya geçerlilik suresi do1mamiş eski dengi ) veya “International English Language Testing System” (IELTS) sınavından en az 6 puan alanların
 • İngilizce dil düzeyleri (D) düzeyi olarak kabul edilir.
 • Yabancı Dil Sınav Sonuçlari (5) yı1 süreyle geçerlidir. Bu sürenin bitiminde yeniden sınava girmeyenlerin yabancı di1 bilgi düzeyi (D) düzeyi olarak kabul edilir.
 • Programcı kadrosunun 10 (on) katı kadar aday yazılı sınava çağrılacaktır.
 • Başvuru tarihi son günü itibariyle on (10) gün içerisinde yazılı sınav yapılacaktır. (Yazılı sınavda en az 70 puan alma şartı aranacaktır)
Adaylar başvuru evraklarını ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya elden teslim edeceklerdir.

Adaylar; Adaylar sadece tek bir unvan için başvuru yapacaklardır. Birden fazla unvana başvuru yapıldığı tespit edilen adayların başvuruları iptal edilecektir. Başvuru formunu hatalı dolduran, eksik ya da hatalı belge ibraz edenlerin ve gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Personel Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!