Artvin Hopa SYDV Personel Alımı 2019

Hopa SYDV Personel Alacak

Artvin Hopa SYDV Personel Alımı 2019

Artvin Hopa SYDV Personel Alımı 2019 İlanı

HOPA İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI 1 ADET MUHASEBE GÖREVLİSİ PERSONEL ALIMI

Son Başvuru: 15.02.2019

İl: ARTVİN

İlçe: HOPA

Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan: MUHASEBECİ

Açıklama:

1. 4 (Dört) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İktisat,Yönetim Bilimleri, İşletme Fakültelerinin bünyesinde bulunan bölümlerin herhangibirinden mezun olmak, Beşeri ve Sosyal Bilimler Fakültesi veya 4(Dört) Yıllık lisans düzeyinde eğitim veren Yüksekokulların Bankacılık, Bankacılık-Finans, Sigortacılık veya İşletme bölümlerinin birinden mezun olmak, Turizm Fakültesi veya 4(Dört) Yıllık Lisans düzeyinde eğitim veren Turizm ve/veya Otelcilik YüksekokullarınınTurizm İşletmeciliği veya Konaklama işletmeciliği bölümlerinden mezun olmak, Sağlık Bilimleri Fakültesinin Sağlık Yönetimi bölümü mezunu olmak, Mühendislik Fakültelerinin herhangi bir bölümünden mezun olmak.

2. Başvuru tarihi itibariyle son 6 aydır Hopa ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve ikamet ettiğini belgelemek.

3. Araç kullanabilmek için şoför bilgi ve tecrübesine sahip olmak ve en az B sınıfı ehliyet sahibi olmak.

4. Bilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabilmek ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. (Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkriptle ispatlanmak şartıyla geçerlidir.)

5. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, tercihen Yabancı Dil ve İşitme Engelli Dili biliyor olmak,

6. İyi derecede Muhasebe bilgisine sahip olmak ( Bu alanda kendini yetiştirmiş, kamu veya özel sektörde iş tecrübesi olan ve bunu belgelendirmiş olması tercihte öncelik sağlayacaktır).

7. Vakfımızda bayan personelin sayıca fazla olması nedeniyle istihdam edilecek personelin bay olması ve askerliğini yapmış olması tercihte öncelik sağlayacaktır.

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin İlanlar Cebinize Gelsin.

İOS Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Android Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

İnstagram'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

YORUM EKLE