Samsun Alaçam SYDV Personel Alımı İlanı 2019

Alaçam SYDV Personel Alacak

Samsun Alaçam SYDV Personel Alımı İlanı 2019

Büro Görevlisi Alımı

Son Başvuru: 08.05.2019

İl: SAMSUN

İlçe: ALAÇAM

Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan: BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama:

- MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak veya öğrenim gördüğü yükseköğretim kurumunda bilgisayar dersleri gördüğünü belgelemek.

- İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Hukuk, İşletme, İstatistik, Halkla İlişkiler, Muhasebe, Ekonomi, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak.

- En az (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak.

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

1 - Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

2 - İlanın ilk günü tarihi itibariyle, kendisinin, annesinin veya babasının en az 5 yıldır Alaçam?da ikamet ediyor olması ve belgelendirmesi.

3 - Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak,

4 - Askerliğini yapmış ya da askerlikten muaf olmak,

5 - 2017-2018 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Geçerli Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

Başvuru yapan adaylar;

10 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine(saat 17.00) kadar, şartları taşıdıklarını gösteren belgelerin aslını göstererek onaylı suretini Vakıf Müdürlüğüne (Yenicami Mahallesi Bafra Caddesi Sakarya Sokak No:13 55800 Alaçam/Samsun) teslim edecektir. Posta yolu ile veya 3. Şahıslar yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru esnasında kurumumuz tarafından alınan belgeler incelendikten sonra, eksik belgesi olanların başvuruları kabul edilmeyecektir. 14 Mayıs 2019 Salı günü mülakata katılmaya hak kazananlar Alaçam Kaymakamlığı internet sitesi www.alacam.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Mülakata katılmaya hak kazanacakların bu siteden takip etmeleri gerekmekte olup, kişilerin adresine ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Mülakat 16.05.2019 Perşembe günü saat: 14.00 da Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacaktır. Mülakatta adayların, Kendini ifade kabiliyeti ve sosyal iletişim becerisine sahip olmak davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, Özgüveni ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı, Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı, kişisel becerileri, karşısındaki insanı anlayabilme ve empati kurma becerisi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları hakkında bilgileri yönlerinden değerlendirilecektir. Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.

Ayrıntılı bilgiye Alaçam Kaymakamlığı internet sitesi www.alacam.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin İlanlar Cebinize Gelsin.

İOS Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Android Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

İnstagram'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

YORUM EKLE