Banka Personel Alımı

VakıfBank Memur Personel Alımı İlanları 2021 (Müfettiş Yardımcısı, Kontrolör Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı)

VakıfBank Memur Personel Alımı İlanları Yayımlandı! VakıfBank bünyesinde istihdam edilmek üzere Müfettiş Yardımcısı, Kontrolör Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı alımı yapıyor. Yapılacak alımlarla ilgili detaylar belli oldu.

VakıfBank Memur Personel Alımı Detayları 1 VakıfBank Memur Personel Alımı Detayları 2 VakıfBank Memur Personel Alımı Detayları 3

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • İlanda belirtilen Lisans bölümünden mezun olmak,
 • 01.01.1992 ve sonrasında doğmak,
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçlardan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım-satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından hükümlü bulunmamaları,
 • Başka bir kuruma karşı zorunlu çalışma yükümlülüğünün bulunmaması,
 • Daha önce, Bankamızın işe alımla ilgili sınavlarından birine katılmış olup sözlü sınav aşamasında başarısız sayılmamış olmaları, (Daha önce, Müfettiş Yardımcılığı yazılı sınavını kazanarak Müfettiş Yardımcılığı sözlü sınavdan sonra Bankanın herhangi bir biriminde görevlendirilenler sınava kabul edilmez, ancak daha önce Bankanın işe alımla ilgili sınavlarından birine katılıp yazılı sınavı kazanan ama sözlü sınava katılmayan adaylar sınava kabul edilir.)
 • Öğrenim süresi en az 4 yıl olan ve ekteki tabloda gösterilen lisans bölümlerinin en az birinden sözlü sınav tarihi itibarıyla mezun durumda olmaları,
 • Müfettiş Yardımcısı veya Kontrolör Yardımcısı unvanları için; bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının, yurdun her yöresinde, her iklim koşulunda görev yapmaya ve sürekli seyahate elverişli olmaları, (Sınavı kazanan adaylardan bu konuda sağlık kurulu raporu istenecektir.) Uzman Yardımcısı unvanı için; bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının, yurdun her yöresinde, her iklim koşulunda görev yapmaya elverişli olması, (Sınavı kazanan adaylardan bu konuda sağlık kurulu raporu istenecektir.)
 • Erkek adayların fiili askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olmaları ya da yetkili makamlarca onaylanmış özel durumları nedeniyle askerlik hizmetinden muaf tutulmaları, (Yazılı sınav gününe kadar askerlik hizmetini tamamlayacak olan adaylar ile bedelli askerlik başvurusunda bulunmuş ve celp dönem tarihi kesinleşmiş adayların başvuruları kabul edilebilecektir.) gerekmektedir.
 • Sınav başvurusu yapılırken Anadolu Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemine girilen bilgiler arasında yanlış ya da hatalı beyanların bulunması halinde; adayın, sınavı kazanmış olsa dahi kazanmamış sayılacağı ve sınavla ilgili herhangi bir hak iddia edemeyeceği; bu hususların, sınava başvuran her aday tarafından, başlangıçta ve kayıtsız şartsız kabul ve taahhüt edilmiş sayılacağı önemle bilinmelidir.

Sınava Gelirken Getirilmesi Gereken Belgeler

 • Sınav Giriş Belgesi ile birlikte, üzerinde silinti, kazıntı veya değişiklik yapılmamış, fotoğrafları ile tanınmalarına engel teşkil etmeyecek nitelikte Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı/T.C. Kimlik Kartı veya üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan sürücü belgesi veya geçerlilik süresi bitmemiş olan pasaport veya Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen fotoğraflı, imzalı, mühürlü ve süresi geçerli Geçici Kimlik Belgesini,
 • E-Devlet üzerinden alınan, sınav tarihi itibarıyla geçerli karekodlu HES kodu belgesinin çıktısını, ibraz etmek zorundadır.

Bunların dışında hiçbir belge sınava girebilmek için geçerli olmayacaktır.

Başvuru Tarihi ve Yeri

Başvurular 28 Aralık 2020 tarihi ile 8 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacak olup sınav tarihi 7 Şubat 2021 yılında yapılacaktır. Başvurular https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresi üzerinden Anadolu Üniversitesi’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden giriş yapılıp ve sınav başvuru formu doldurulacaktır. Sınav ücreti 70 TL olmakla beraber ödeme işlemleri https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresi üzerinden yapılacaktır. Sınav yeri İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Diyarbakır, Kayseri, Samsun, Trabzon ve Erzurum illerinde yapılacaktır.

Sınav giriş belgeleri 1 Şubat 2021 ile 5 Şubat 2021 tarihleri arasında https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden alınacaktır.

VakıfBank Memur Personel Alımı İlanlarının tam metni için tıklayınız.

Tüm Banka Memur Personel Alımı İlanları İçin Tıklayınız.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu