Büyükşehir Belediyesi İkamet Şartsız 25 İtfaiye Eri, Zabıta Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Büyükşehir Belediyesi İkamet Şartsız 25 İtfaiye Eri, Zabıta Alımı
Büyükşehir Belediyesi İkamet Şartsız 25 İtfaiye Eri, Zabıta Alımı

Büyükşehir Belediyesi İkamet Şartsız 25 İtfaiye Eri, Zabıta Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi ikamet şartı olmadan 25 personel alımı yapacağını açıkladı. Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından duyurulan kılavuz ile zabıta ile itfaiye eri alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adayların Muğla il sınırlarında oturması gerekmiyor. İşte o haber.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

20 İtfaiye Eri Alımı

Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise ve dengi okul) mezun olmak ve En az (C) sınıfı sürücü belgesi sahibi olma şartı aranmaktadır.

5 Zabıta Memuru Alımı

Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Adalet Meslek Eğitimi,
Adalet veya Adalet Meslek Yüksek Okulu, Çevre Temizliği ve Denetimi, Güvenlik, Güvenlik Bilimleri, Güvenlik ve Koruma, Özel Güvenlik ve Koruma, Kamu Güvenlik ve Asayişinin Sağlanması, Halkla İlişkiler ve Tanıtım,
Maliye, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olma ile En az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak aranan şartlardandır.

Büyükşehir Belediyesi İkamet Şartsız 25 İtfaiye Eri, Zabıta Alımı Yapacak!

Adaylar, sözlü ve uygulamalı sınava katılabilmek için; 25.10.2022-27.10.2022 tarihleri arasında mesai bitimine kadar, yukarıda sayılan belgeler ile birlikte, sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No:3 Menteşe / MUĞLA adresindeki İtfaiye Dairesi Başkanlığı içinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne ait başvuru masasına şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul
edilmeyecektir.

Büyükşehir Belediyesi İkamet Şartsız 25 İtfaiye Eri, Zabıta Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!