Belediye Personel Alımı

Fatih Belediyesi Lise Mezunu 60 Zabıta ve Memur Alımı Yapıyor!

Fatih Belediyesi Lise Mezunu 60 Zabıta ve Memur Alımı Yapıyor!
Fatih Belediyesi Lise Mezunu 60 Zabıta ve Memur Alımı Yapıyor!

Fatih Belediyesi Lise Mezunu 60 Zabıta ve Memur Alımı

Fatih Belediyesi zabıta ile memur alımı yapacak. İstanbul ili Fatih Belediye Başkanlığı personel alımı duyurusunu kamuya açıklayan başkanlık 2 farklı kadroda toplamda 60 kamu personeli alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Fatih Belediyesi memur ve zabıta alımı detayları burada.

Fatih Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Anacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği İle Belediye Zabıta Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla Memur ve Zabıta Memuru alınacaktır.

İlan edilen unvanlara başvurular için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, P93 ve P94 kadroları için 2020, P3 kadroları için 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türünden, asgari KPSS puanını almış olması gerekiyor.

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 05.09.2022 gününden 09.09.2022 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00-17.00 arasında) Belediyenin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne (Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binası Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi No: 54) müracaatlarını yapabileceklerdir

30 Önlisans Zabıta Memuru Alımı

Önlisans düzeyinde eğitim veren Yüksekokulların: Adalet, Bilgi Yönetimi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilişim Güvenliği Teknolojisi, Büro Yönetimi, Çevre Koruma ve Kontrol, Çevre Sağlığı, Genel İşletme, Halkla İlişkiler, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, İlahiyat, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş İdaresi, İşletme, İşletme Yönetimi, İşletmecilik, Mahalli İdareler, Maliye, Muhasebe, Sosyal Bilimler, Yerel Yönetimler programların birinden mezun olma şartı vardır.

20 Lise Mezunu Zabıta Memuru Alımı

Herhangi bir Ortaöğretim Kurumundan (Lise veya Dengi Okul) mezun olunması gerekmektedir.
5 Lisans Mezunu Memur Alımı

Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin: Bankacılık, Bilgi ve Belge Yönetimi, Ekonomi, Halkla İlişkiler, İktisat, İlahiyat, İnsan Kaynakları Yönetimi, İslami İlimler, İstatistik, İş İdaresi, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Medya ve İletişim, Muhasebe,
Mütercim ve Tercümanlık, Siyaset Bilimi, Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Turizm, Uluslararası İlişkiler, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Yerel Yönetimler programlarının birinden mezun olunması şartı vardır.

5 Önlisans Mezunu Memur Alımı

Önlisans düzeyinde eğitim veren Yüksekokulların: Adalet, Bilgi Yönetimi, Bankacılık, Büro Yönetimi, Emlak ve Emlak Yönetimi, İşletme, Halkla İlişkiler, İlahiyat, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş İdaresi, Maliye, Muhasebe, Sosyal Bilimler, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Yerel Yönetimler programlarının birinden mezun olma şartı yer alıyor.

Fatih Belediyesi Lise Mezunu 60 Zabıta ve Memur Alımı kılavuzu için tıklayın.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu