Belediye Personel AlımıKamu Personel AlımıMemur Alımı

İki Belediye Zabıta, İtfaiye Kadrosuna 8 Personel Alımı Yapacak!

İki Belediye Zabıta, İtfaiye Kadrosuna 8 Personel Alımı Yapacak!
İki Belediye Zabıta, İtfaiye Kadrosuna 8 Personel Alımı Yapacak!

İki Belediye Zabıta, İtfaiye Kadrosuna 8 Personel Alımı

Kamu kurumlarının yanında belediyelerde kendi birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımlarına devam ederken , Konya İli Derebucak Belediye Başkanlığı ve Tokat İli Sulusaray Belediye Başkanlığı Zabıta Memur ve İtfaiye kadrosuna 8 personel alımı yapacaklarını duyurdu.

Derebucak Belediyesi 2 Zabıta memuru alımı 

Resmi gazete’de yayımlanan ilana göre Konya İli Derebucak Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 2 Zabıta memur alımı yapacak. Alımlar belediyenin yapacağı sözlü ve uygulama sınavı ile olacak.

KPSS ve taban puan şartı;

Derebucak Belediyesi 2 Zabıta memuru alımı ilanına göre alımlar KPSS P3 puanına göre yapılacak ve adaylar başvuru için en 55 puan almaları şartı isteniyor. Adaylar sözlü ve uygulamalı sınava KPSS P3 puan sıralamasına göre davet edilecek.

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adaylar ilanda belirtilen belgeler ile birlikte, 3 Ocak – 7 Şubat 2022 tarihleri arasında, Yeni Mahalle Ericek Caddesi No: 1 Derebucak/KONYA adresindeki Derebucak Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kadro dağılımı ve aranan nitelikler ;

İki Belediye Zabıta, İtfaiye Kadrosuna 8 Personel Alımı Yapacak!

Sözlü ve uygulamalı sınav tarihi;

Zabıta Memuru alımı için sözlü ve uygulamalı sınav yapılacak olup; sözlü sınav ve uygulamalı sınav 15.03.2022 günü Saat 10:00 da başlamak üzere Derebucak Belediye Başkanlığı Yeni Mahalle Ericek Caddesi No: 1 Derebucak/KONYA adresindeki merkez yerleşkesinde yapılacaktır. Sözlü ve uygulamalı sınav aynı gün içerisinde bitirilemez ise ertesi gün devam edilecektir.

Derebucak Belediyesi 2 Zabıta memuru alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

 

Tokat İli Sulusaray Belediye Başkanlığı 3 Zabıta Memuru ve 3 İtfaiye Eri alımı

Sulusaray Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri unvanlarında toplamda 6 memur alımı ilanı resmi gazete’de yayımlandı.

KPSS şartı ;

Tokat İli Sulusaray Belediye Başkanlığı 3 Zabıta Memuru ve 3 İtfaiye Eri alımı ilanı için adaylardan KPSSP3 ve KPSS P93 puan türlerinde en az 60 puan almaları istenecek.Adaylar sözlü ve uygulamalı sınava KPSS puan türlerine göre davet edilecek.

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 09.02.2022 gününden 11.02.2022 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08.00-17.00 arasında) Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğü’ne (Sulusaray Belediyesi Hizmet Binası Gaziosmanpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi No:81/1 Sulusaray/TOKAT) müracaatlarını yapabileceklerdir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kadro dağılımı ve aranan nitelikler ;

İki Belediye Zabıta, İtfaiye Kadrosuna 8 Personel Alımı Yapacak!

Sözlü ve uygulama sınav tarihi;

Sözlü ve uygulamalı sınav 21.02.2022-22.02.2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Zabıta Memuru alımı için, sözlü sınav 21.02.2022 tarihinde saat 09:30 da, uygulamalı sınav aynı gün 14:00 te Sulusaray Belediyesinde başlayacaktır., İtfaiye Eri alımı için, sözlü sınav 22.02.2022 tarihinde saat 09:00 da, uygulamalı sınav aynı gün saat 14:00 te Sulusaray Belediyesinde yapılacaktır.

Tokat İli Sulusaray Belediye Başkanlığı 3 Zabıta Memuru ve 3 İtfaiye Eri alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu