1. Ana Sayfa
  2. Belediye Personel Alımı

İzmir İZFAŞ En az İlkokul Mezunu 442 Personel Alımı Yapacak!


+ - 0
İzmir İZFAŞ En az İlkokul Mezunu 442 Personel Alımı Yapacak!
İzmir İZFAŞ En az İlkokul Mezunu 442 Personel Alımı Yapacak!

İzmir İZFAŞ En az İlkokul Mezunu 442 Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFAŞ en az ilkokul mezunu 442 personel alımı başvuruları başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki şirketi olan İZFAŞ farklı kadro ve unvanlarda personel alımı duyurusunu ivedilikle yayımladı. Belediye personel alımı kategorisinde yayımlanan bu dev alım ilanı bu haberde.

Belediyenin alacağı personeller için kadro dağılımı belli oldu. 250 İEF Temizlik Personeli, 10 Şoför, 45 İEF Etkinlik Elemanı ( Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmet Elemanı ), 15 Bilgi İşlem Personeli, 28 Danışma Personeli ( Büro İşçisi ), 4 İEF Fotoğrafçı, 90 İEF Gişe Personeli ( Bilet Satış Elemanı Gişe/ Banko ) alımı gerçekleştirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı sonucunda istihdam edilmeye hak kazanın adayların çalışma süresi 26 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak olup 16 Eylül 2022 tarihinde son bulacaktır.

İZFAŞ Personel alımı başvuruları bugün başladı. Adaylar 15 Ağustos 2022 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adayların kılavuzda belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir.

Başvurular sadece aşağıdaki ikuser@izmirfair.com.tr mail adresine bir sayfalık Özgeçmiş ile yapılacaktır. Şahsen başvuru kabul edilmeyecektir.

İzmir İZFAŞ En az İlkokul Mezunu 442 Personel Alımı Kılavuzu için tıklayın.

Yorum Yap