Belediye Personel AlımıMemur Alımı

KPSS Şartsız Kamuya 3-4 Bin TL Maaşla Memur Alımı Yapılıyor!

Belediye Başkanlıkları müjdeyi verdi! KPSS Şartı olmadan memur alımı yapılacağını açıkladı. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanının başvuru detayları belli oldu!

İŞKUR, kurum dışı kamu personeli alımı ilanı kısmından art arda personel alımı yayımladı. En az ilkokul mezunu adaylar arasından kamuya KPSS Şartsız personel alımı yapılacağına yer verildi. İzmir, Mersin, Bursa ve Kocaeli belediye başkanlıkları bünyesinde çalıştırılmak üzere memur alımı yapılacak.

Alım Yapılan Kadrolar  

– Özel eğitim öğretmeni,

– Sosyal hizmetler personeli,

– Bulaşık personeli,

– Hasta bakıcı,

– Hemşire,

– Büro memuru,

– Mermer işçisi,

– Beden işçisi,

– Özel güvenlik görevlisi,

– Veteriner Hekim,

– Vasıfsız işçi,

– Makine teknisyeni,

– Sayaç okuma personeli,

– Sayaç montaj personeli,

– Temizlik personeli,

– Eğitmen,

– Rehberlik görevlisi,

– İdari destek personeli,

Başvuru Şartları 

  • a) Türk vatandaşı olmak.
  • b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  • c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  • d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.
  • f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak

Başvuru 

Bazı belediyelerin başvuruları şahsi olarak yapılırken bazıları da www.esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Detayları öğrenmek için İŞKUR’un resmi internet sitesine girerek Kurum Dışı Kamu İlanları kısmını inceleyebilirsiniz.

İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanlarına ulaşmak için link: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir Yorum

  1. Veteriner hekim Alıncak yazmışsınız bir türlü bulamadım nereye alınıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu