İşçi AlımıKamu Personel Alımı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güvenlik Görevlisi-Temizlik Personeli 5 İşçi Alımı Yapacak!

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güvenlik Görevlisi-Temizlik Personeli 5 İşçi Alımı Yapacak!
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güvenlik Görevlisi-Temizlik Personeli 5 İşçi Alımı Yapacak!

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güvenlik Görevlisi-Temizlik Personeli 5 İşçi Alımı

Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı başvurularını başlattı. Güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı yapacak üniversite daimi kadroda işçi istihdam edecek. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı başvurularını yapmak için detaylı kılavuz da yayımlandı.

Üniversiteye bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 5 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. maddesinde belirtilen şartları taşımak, güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, iç ve dış mekânlarda vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak, son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olma şartı vardır.

2 Destek Personeli (Bahçe Bakımı ve Temizlik)

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, temizlik hizmetlerinde görev yapmaya engel herhangi bir hastalığı bulunmamak, son başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, bahçecilik alanında herhangi bir sertifikaya sahip olmak veya en az 1 yıl tecrübe sahibi olma şartı vardır.

Adayların KPSS sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise iptal edilecek olup idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
Başvuru Yeri/Adresi Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire
Başkanlığı Yücetepe Mahallesi 85. Cadde No: 8 06570 Çankaya/ANKARA olarak belirtilmiş olup Başvuru Tarihleri 22 Temmuz – 15 Ağustos arasındadır.

Adayların başvurularını yukarda belirtilen tarihlerde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına Başvuru Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güvenlik Görevlisi-Temizlik Personeli 5 İşçi Alımı Kılavuzu için tıklayın.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu