İşçi AlımıKamu Personel Alımı

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası KPSS Şartsız 35 İşçi Personel Alımı Yapıyor

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası KPSS Şartsız 35 İşçi Personel Alımı İlanı

Ankara Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Alanları İşletme Müdürlüğünde çalışma göstermek üzere sözlü mülakat ile KPSS’siz 35 sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası KPSS Şartsız 35 İşçi Personel Alımı Detayları 1 Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası KPSS Şartsız 35 İşçi Personel Alımı Detayları 2 Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası KPSS Şartsız 35 İşçi Personel Alımı Detayları 3 Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası KPSS Şartsız 35 İşçi Personel Alımı Detayları 4 Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası KPSS Şartsız 35 İşçi Personel Alımı Detayları 5 Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası KPSS Şartsız 35 İşçi Personel Alımı Detayları 6

Başvuru Şartları Nelerdir? 

 1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş ve İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine ilişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.
 2. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından ceza almamış olmak.
 3. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
 4. Özel hayata ve özel hayatın gizliliğine, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından ceza almamış olmak ve bu suçlardan hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.
 5. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.

Başvuru Esnasında İstenilen Belgeler 

 1. Başvuru formu (Ek-2).
 2. Diploma veya öğrenim durumunu gösterir belge sureti. (E-devlet üzerinden alınan mezuniyet belgeleri kabul edilecektir.)
 3. 5 x 6 ebadında iki adet vesikalık fotoğraf. (Biri başvuru formuna eklenecektir.)
 4. İkametgâh belgesi. (E-devlet üzerinden alınacaktır.)
 5. Adli sicil kaydı belgesi. (E-devlet üzerinden alınacaktır.)
 6. SGK hizmet belgesi ve başvurulan pozisyonun deneyim şartını taşıdığını gösterir resmi ya da özel işyerlerinden alınan deneyim yazısının aslı,
 7. Yabancı dil şartı istenen pozisyonlar için geçerli yabancı dil belgesinin örneği.

Başvuru Yeri ve Tarihi 

Başvurular 9 Kasım ile 13 Kasım tarihleri arasında kabul edilecek olup şahsen Bakanlığımız Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğünün (Çiğdem Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:50 06330 Çankaya / Ankara) adresine yapılacaktır.

İlanla İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu