İşçi Alımı

DSİ En Az İlkokul Mezunu 25 İşçi Alımı Yapacak!

DSİ En Az İlkokul Mezunu 25 İşçi Alımı Yapacak!
DSİ En Az İlkokul Mezunu 25 İşçi Alımı Yapacak!

DSİ En Az İlkokul Mezunu 25 Personel Alımı İlanı 

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı ilanları İŞKUR üzerinden yayınlanmaya devam ediyor. Devlet Su İşlerine bağlı Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi bünyesinde çalıştırmak üzere 25 personel alımı yapacak.

Başvuru Şartları 

Başvuru yapan kişilerden T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama şartı aranıyor.

Ayrıca bu kişilerde kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen ve Türk ceza kanununa uygun olmak şartı aranıyor.

Görevini yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartları ile alım yapılacaktır.

Bay eleman olma şartı aranıyor.

Adaylarda önceden altyapı konusunda deneyimli olmaları isteniyor.

Başvurular Nereden Yapılacak ?

Alım şartlarını sağlayan kişiler 1 Kasım 2021 tarihine kadar Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne şahsen , yada e-posta yoluyla yapabileceklerdir. Başvuruları kabul edilen adaylar 2 Kasım 2021 tarihinden itibaren mülakat için görüşmeye çağırılacaktır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

2 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet vesikalık resim, kan grubu kartı, askerlik durum belgesi, vukuatlı kayıt örneği, sürücü belgesi, özürlü personeller için İŞKUR kayıt belgesi, mezuniyet belgesi, aile durum bildirimi, imza beyannamesi, personel bilgi formu belgeleri gerekmektedir.

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu