EPDK İŞKUR’dan Lise Mezunu 40 Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
EPDK İŞKUR'dan Lise Mezunu 40 Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak!
EPDK İŞKUR’dan Lise Mezunu 40 Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak!

EPDK İŞKUR’dan Lise Mezunu 40 Temizlik Görevlisi Alımı

İŞKUR iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Kurumlar İŞKUR üzerinden işçi alımıyla bünyesinde personel sayısını artırıyor. Yayımlanan son İŞKUR işçi alımı ilanı EPDK’dan geldi. EPDK işçi alımı yapacak. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu İŞKUR üzerinden 40 sürekli işçi alınacaktır.

Sürekli işçi alımı ile ilgili başvuru şartları İŞKUR internet sitesinden yayınlanacaktır. İlgili adayların başvurularını 25/07/2022 – 29/07/2022 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresinden başvuru yapılabilecektir.

EPDK İŞKUR üzerinden alacağı 40 temizlik görevlisi ilanı için Son başvuru tarihi itibari ile (31) yaşından gün almamış olması şartını koydu.

Adaylar Türkiye genelinden başvuru yapılabilecektir. En az lise mezunu aday başvuru yapabilecektir.

Müracaat Koşulları

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (5), (6), ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak.
  • Başvuru tarihi itibariyle, 18 yaşını doldurmuş, 31 yaşından gün almamış olmak. (25/07/1992 – 29/07/2004 tarihleri arasında doğanlar)
  • Başvurulan meslek için son başvuru tarihi itibariyle Ortaöğretim (Lise ve dengi okul) mezunu olmak.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
  • İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adayların 09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.
  • Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 17 inci maddesi gereğince Kurumumuzca yapılan sözlü sınavda başarılı olmak.
  • İşe alınacak adayların deneme süresi dört ay olup, bu süre içerisinde başarısız olanların iş akdi feshedilecektir.
  • İşe alınma şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan – sınav ve işbaşı sürecinin her aşamasında işveren tarafından sonlandırılabilecektir.
  • Adayların başvurdukları meslek kolu için görevini yapmaya engel olacak sağlık problemi bulunmamak ve vardiyalı çalışmaya engel durumunun olmaması gerekmektedir.

EPDK İŞKUR’dan Lise Mezunu 40 Temizlik Görevlisi Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!