1. Ana Sayfa
  2. İşçi Alımı

Maden Petrol İşleri Temizlik İşçisi ve Aşçı Alımı Yapacak!


+ - 0
Maden Petrol İşleri Temizlik İşçisi ve Aşçı Alımı Yapacak!
Maden Petrol İşleri Temizlik İşçisi ve Aşçı Alımı Yapacak!

Maden Petrol İşleri Temizlik İşçisi ve Aşçı Alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü işçi alımı duyurusu yayımladı. 2 farklı kadroda 5 işçi alımı gerçekleştirilecek. Maden Petrol İşleri hem temizlik görevlisi hem de aşçı alımını aynı anda gerçekleştirecektir. Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 5 işçi alımı başvuru süreçleriyle ilgili bütün detaylar burada.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğünce yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın aşağıda dağılımı gösterilen şekilde. 2020 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle yerleştirme yapılacaktır.

Kadro Dağılımı

Destek Personeli (Aşçılık) 1 Kişi; KPSS-P94 En az 60 Puan

Destek Personeli (Temizlik-yemekhane Servis Elemanı) 4 Kişi ; KPSS-P94 En az 60 Puan

Başvuru Şartları

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belinden sudan taşımak.

b) Tercih edilecek pozisyon için aranan nitelikleri taşıyor olmak,

c) 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak,

ç) Son başvurunun yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak. (01.01.1987 ve daha sonraki tarihlerde doğanlar başvurabilecektir.)

d) Herhangi bir kamu kurumunda çalışmakta iken görevden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak. e) Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 4/B sözleşmeli personel olarak çalışmıyor olmak.

t) Kamu kurum ve kuruluşlarında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre sözleşmeli olarak çalışmakta iken, son bir yıl içinde hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi sebebiyle kurumlarca sözleşmesinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshedilmemiş olmak,

g) Askerlik çağına gelmiş erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

h) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak.

Başvurular Kariyer Kapısı hups://isealimkariyerkapisi.cbiko.govar/ adresinden 05.09.2022 – 14.09.2022 tarihlerinde yapılacaktır.

Maden Petrol İşleri Temizlik İşçisi ve Aşçı Alımı kılavuzu için tıklayın.

Yorum Yap