İşçi Alımı

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Engelli İşçi Alımı Yapıyor!

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Engelli İşçi Alımı İlanı

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesine bağlı Çan Linyitleri İşletmesi Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere Daimi personel alımı yapılacaktır.

Hangi Kadrolarda İşçi Alımı Yapılacak? 

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesine bağlı Çan Linyitleri İşletmesi Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere Engelli Bilgisayar İşletmeni alımı yapılacaktır. Çanakkale de çalışacak olan Bilgisayar İşletmeni kadrosuna başvuru yapacak adayların en az Önlisans Mezunu Olması gerekir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Özel Şartlar 

  • 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği bakımından Çok Tehlikeli sınıfına tabi Madencilik yapan işletme kapsamındadır.
  • Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilgisayar Programcılığı Ön Lisans bölümlerinden mezun olunması gerekir.
  • İlana başvuru yapacak adayların Çanakkale’de ikamet etmesi gerekir.
  • Deneyim süresi 2 ay olup; imzalanan TİS hükümlerinde yazılı olan Sosyal haklara tabidir.
  • Önlisans Programlarının; Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümlerinden mezun olmak,
  • Engel Durumunu Belgeleyen En Az %40 Oranlı Sağlık Kurulu Raporuna sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu personel alımı yapıyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR’un resmi internet sitesi olan https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005732377&isyeriTuru=Kamu sitesi üzerinden yapılabilecektir. Adaylara yazılı tebligat yapılmayacak olup işe alım süreciyle alakalı tüm duyurular www.cli.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Engelli İşçi Alımı İlanı Hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu