BDDK 165 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
BDDK 165 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
BDDK 165 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

BDDK 165 Kamu Personeli Alımı

BDDK 165 personel alımı yapacak. BDDK 165 kamu personeli alımı 8 farklı kadroda olacak. BDDK personel alımı için kılavuz Resmi Gazete’de duyuruldu. BDDK 165 personel alımı KPSS puanı sıralamasına göre yapılacak. BDDK farklı kadrolarda 165 devlet memuru alımı ilanına ilişkin detaylı bilgiler bu haberde.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna, giriş sınavı sonuçlarına göre Kurum ana ve danışma hizmet birimlerinde (İstanbul) istihdam edilmek üzere Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı, Bankacılık Uzman Yardımcısı (Bankacılık, Bilişim ve Hukuk Alanları) ile Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesindeki İnsan Kaynakları, Kurul İşleri ve Kararlar, Eğitim, Mali İşler ve İdari İşler Müdürlüklerinde (İstanbul) istihdam edilmek üzere BDDK Uzman Yardımcısı unvanlarında meslek personeli alınacaktır.

Kadro Dağılımı

BDDK 165 Kamu Personeli Alımı 8 farklı kadroda personel alımı kadro dağılımı kılavuzda belirlendi. Kılavuza göre kadrolara göre kontenjan dağılımı aşağıdaki gibidir.

BDDK 165 Kamu Personeli Alımı
BDDK 165 Kamu Personeli Alımı

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Adaylar başvurularını 03-13 Aralık 2022 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak, belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştirecektir.
Sınav Tarihleri

Giriş sınavı, yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalıdır. Giriş sınavının yazılı aşaması, Bankacılık Uzman Yardımcısı (Bilişim ve Hukuk Alanları) ile BDDK Uzman Yardımcısı kadroları için 7 Ocak 2023 Cumartesi günü, Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı ile Bankacılık Uzman Yardımcısı (Bankacılık Alanı) kadrosu için ise 7-8 Ocak 2023 Cumartesi-Pazar günlerinde olmak üzere sabah ve öğleden sonra oturumları halinde İstanbul’da (Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü) gerçekleştirilecektir.

BDDK 165 Kamu Personeli Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!