Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Şoför Alımı Yapacak! İllere Göre Kadro Dağılımı ve Başvuru Şartları!

Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Şoför Alımı Yapacak!
Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Şoför Alımı Yapacak!

Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Şoför Alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı duyurusu yayımladı. Kamu personeli alımı ilanına bir yenisini daha ekleyen GİB, sözleşmeli statüde şoför alımı gerçekleştirilecek. Gelir İdaresi şoför alımı başvuru şartları ve başvuru tarihleri bu haberde. İşte Gelir İdaresi Başkanlığı 27 şoför alımı detayları.

İllere Göre Kadro Dağılımı

Başkanlığın merkez ve taşra teşkilatında aşağıda belirtilen görev yerlerine Destek Personeli (Şoför) pozisyonu için toplam 27 (yirmi yedi) sözleşmeli personel alınacaktır.

GİB 27 Şoför Alımı İllere Göre Dağılımı
GİB 27 Şoför Alımı İllere Göre Dağılımı

Yaş Şartı

Başvuru yapacak adayların 01.01.2022 tarihi itibarıyla 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. (01/01/1987 tarih ve sonraki doğumlular başvurabilecektir.)

Adaylardan bölüm şartı beklenmemektedir. Adayların üniversitelerin ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olması yeterlidir.
KPSS Şartı

ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS Ön Lisans) katılmış ve KPSS P93 puan türünden en az 70 puan almış olma şartı vardır.

Başvuru Tarihi ve Şekli
Başvurular, 13 Nisan 2022 Çarşamba günü başlayıp, 22 Nisan 2022 Cuma günü saat 17.30’da sona erecektir.

Başvurular, e-Devlet üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden elektronik ortamda alınacaktır. Başvuru formunun doldurulmasına ilişkin açıklamalar internet sitesinde yer almaktadır.

Kılavuz için tıklayın.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu