Kamu Personel Alımı

İÜ KPSS 50 Puan İle 36 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

İÜ KPSS 50 Puan İle 36 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
İÜ KPSS 50 Puan İle 36 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

İÜ KPSS 50 Puan İle 36 Kamu Personeli Alımı Yapacak

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde sözleşmeli olarak görevlendirmek üzere, 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, farklı unvanlarda toplamda 36 kamu personeli alımı yapacak.

KPSS 50 Puan Şartı Aranıyor

Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli, Teknisyen, ve  Sağlık Personeli unvanı olarak alımı yapılacak personel adaylarında KPSS P94 puan türünden en az 50 puan alma şartı aranıyor.

Kadro dağılımı aşağıdaki gibidir.

İÜ KPSS 50 Puan İle 36 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

İÜ KPSS 50 Puan İle 36 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Başvuru Tarihleri Ne Zaman ?

Başvurular, 2  – 17 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılacak ?

Başvurular, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresinden online olarak yapılacaktır. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından İstanbul Üniversitesi tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır. Posta ile ya da şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçların Adaylara Duyurulması
Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbul.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Kontenjan sayısının 5 (beş) katı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlar atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırasıyla çağırılacaktır. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.istanbul.edu.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir. İlgililere yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır

 

İÜ KPSS 50 Puan İle 36 Kamu Personeli Alımı İlanı Tam Metni İçin Tıklayın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu