Kamu Personel AlımıMemur Alımı

Kamu Üniversitesi 44 Bin Maaşla Memur Alımı Yapacak!

Kamu Üniversitesi 44 Bin Maaşla Memur Alımı Yapacak!
Kamu Üniversitesi 44 Bin Maaşla Memur Alımı Yapacak!

Kamu Üniversitesi 44 Bin Maaşla Memur Alımı

Kamu Üniversitesi olan ve İzmir’de eğitim öğretim hizmeti vere İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi memur alımı ilanı yayımladı. 13 Nisan 2022 Tarihli ve 31808 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi 44 bin maaşla 8 bilişim personeli alımı yapacak.

KPSS şartı var mı ? 

Başvuru yapacak adaylarda KPSS p3 puanı gösteren sonuç belgesi istenecektir. Belge teslim etmeyen adayın KPSS P3 puanı 70 kabul edilecek ve buna göre sıralamalar oluşturulacaktır. Alımlar kurumun yapacağı yazılı sınav ile olacaktır.

Başvuru şekli ve zamanı 

Adaylar başvurularını 13.04.2022 ile 13.05.2022 tarihleri arasında ubs.ikc.edu.tr:81/Bilisim Personeli Basvuru adresi üzerinden elektronik ortamda yapabilecekler. Başvurulan pozisyona ait aranan şartlar için Başvuru İçin İstenilen Belgeler başlığında belirtilen belgeler başvuru sisteminde ilgili alanlara yüklenecektir. Başvuru için gerekli belgeler yüklendikten sonra “Başvuruyu Tamamla” butonunu kullanarak başvuru işlemi tamamlanacaktır.

Kadro dağılımı

Kamu Üniversitesi 44 Bin Maaşla Memur Alımı Yapacak!

44 bin maaş 

Kıdemli Yazılım Yöneticisi olarak işe alınan personele aylık brüt sözleşme ücretinin 4 katına kadar maaş ödemesi yapılacaktır. Bu tutar 2022 yılı için yaklaşık 44 bin TL’dir.

Başvuru için İstenilen Belgeler

  1. Fotoğraflı Başvuru Formu
  2. Özgeçmiş
  3. Onaylı Mezuniyet Belgesi : e-Devlet üzerinden temin edilebilecek QR kodunu içeren mezuniyet belgesi veya Lisans diploması ya da geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti.
  4. Mesleki Çalışma Sürelerini Gösteren Belgeler : e-Devlet üzerinden temin edilebilecek QR kodunu içeren SGK Hizmet Dökümü ya da kamu personeli için hizmet belgesi
  5. Mesleki Tecrübe Şartını Gösteren Belgeler : Çalışma Belgesi (Özel sektör tecrübeliler  için yaptığı işin detaylı anlatır imzalı kaşeli onaylı belge)
  6. En Az İki Programlama Dilini Bildiğini Gösteren Belgeler
  7. Varsa KPSS Sonuç Belgesi

Personellerin alımı kurumun yapacağı sınav ile olacak

Personellerin alımı kurumun yapacağı sınav ile olacak.Yazılı sınav 23.05.2022 tarihinde saat 13:30’da İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesinde yapılacak.

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi  44 Bin Maaşla Memur Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu