Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı

Kamu üniversiteleri yeni yıl ile birlikte personel alım ilanları duyurmaya devam ediyor. 05 Ocak 2022 Tarihli ve 31710 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan ilana göre Muş Alparslan Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu olmak şartıyla 50 Kamu Personeli alımı yapacağını duyurdu.

KPSS şartı var mı?

Yayımlanan alım ilanına göre adaylar  2020 yılı KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın alınacak. Ayrıca adaylardan tüm pozisyonlara başvuru için en az 60 puan alma şartı isteniyor.

Başvuru Şekli ve Zamanı;

Adaylar başvurularını 5-19 Ocak 2022 tarihleri arasında, ilanda istenen belgeler ile birlikte, Muş Alparslan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına ŞAHSEN yapacaklardır. Posta, fax veya internet üzerinden yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır.

Kadro Dağılımı ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir;

Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Başvuruda istenen belgeler ;

1) Başvuru Formu Üniversitemiz internet sayfasından temin edilecektir. (Fotoğraflı ve imzalı), (Adaylar başvuracağı unvanı belirtmek zorundadır.)
2) Nüfus cüzdanı/TC kimlik kartı fotokopisi (Net ve okunur olmalıdır.)
3) Diploma fotokopisi veya Mezuniyet Belgesi (e-Devlet çıktısı kabul edilecek olup, sorgulama kodu net ve okunur olmalıdır.)
4) 2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi. (Sorgulama kodu net ve okunur olmalıdır.)
5) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. (Askerlik Durum Belgesi e-Devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)
6) Adli Sicil Kaydı. (e-Devletten resmi kurum / memuriyet seçeneği kullanılmalı.)
7) Başvurulan unvanda isteniyor ise, iş tecrübesini gösterir onaylı belge/ katılım belgesi/sertifika.
8) Detaylı Hizmet Dökümü. (e-Devletten SGK tescil ve hizmet dökümü / barkotlu belge oluştur seçeneği kullanılmalı.)

Muş Alparslan Üniversitesi En Az Ortaöğretim 50 Kamu Personeli Alımı İlanı Detayları İçin TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu