Kamu Personel Alımıİşçi Alımı

Sakarya Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Sıhhi Tesisatçı Alımı Yapacak!

Sakarya Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Sıhhi Tesisatçı Alımı Yapacak!
Sakarya Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Sıhhi Tesisatçı Alımı Yapacak!

Sakarya Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Sıhhi Tesisatçı Alımı

Sakarya Üniversitesi personel alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete üzerinden yayımlanan alım ilanına göre Sakarya Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Sıhhi Tesisatçı Alımı yapıyor. Alımı yapılan personel Üniversite birimlerinde sürekli işçi olarak çalıştırılacak.

Başvuru şekli ve zamanı 

Adaylar Sakarya Üniversitesi personel alım ilanı için başvurularını İŞKUR sistemi (www.iskur.gov.tr) üzerinden 04.04.2022 – 08.04.2022 tarihleri arasında yapabilecekler.

Sakarya Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Sıhhi Tesisatçı Alımı Yapacak!

Kadro dağılımı 

 • Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı – 1 Kişi
Sakarya Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Sıhhi Tesisatçı Alımı Yapacak!

Başvuru şartları neler ? 

 • Türk Vatandaşı olmak.
 • 18 yaşını tamamlamış olmak.
 •  Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.
 • Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak.
 •  Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.
 • Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında ve görevini devamlı olarak yapmasında bir sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek.
 • Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
 • İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecek olup 2 ay deneme süresi uygulanacaktır.
 • Sınava Müracaat edebilmek için Sakarya İlinde ikamet ediyor olmak.
 • Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak

Adaylardan aranan özel şartlar 

Mesai saatleri içerisinde her türlü klima montaj-bakım-tamir, her türlü kazan montajbakım-tamir, iklimlendirme(ısıtma-soğutma) otomasyon işlemleri, chiller montaj-bakım-tamir, ve sıhhi tesisat temizsu-pissu hat döşeme işleri montaj test ve bakım işleri yapılacaktır.

Meslek yüksekokullarının İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, Yapı Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi, Yapı Donatım Teknolojisi, Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, Sıhhi Tesisat Kalorifercilik-Isıtma, Doğalgaz ve Isıtma, Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme – Soğutma, Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi, Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi bölümlerinden mezun olma şartı aranmaktadır. Bu konularda deneyimli personel tercih edilecektir.
Alım sözlü sınav ile olacak

Sakarya Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Sıhhi Tesisatçı Alımı sözlü sınav ile olacak ve sözlü sınav tarihi, yeri ve sınava girecek adayların teslim etmeleri gereken belgeler ve belge teslim tarihi Sakarya Üniversitesi resmi web sayfasında (http://www.sakarya.edu.tr/) kadro ilanları bölümünde yayımlanacaktır. Ayrıca yazılı vb. tebligatta bulunulmayacaktır

Sakarya Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Sıhhi Tesisatçı Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu