Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Ticaret Bakanlığı 58 Gümrük Muhafaza Memuru Alımı Yapacak!

Ticaret Bakanlığı 58 Gümrük Muhafaza Memuru Alımı Yapacak!
Ticaret Bakanlığı 58 Gümrük Muhafaza Memuru Alımı Yapacak!

Ticaret Bakanlığı 58 Gümrük Muhafaza Memuru Alımı

Ticaret Bakanlığı daha önceden yayınladığı 750 gümrük muhafaza memuru alımı ile yerleşemeyen 58 adaya hak tanıdı. Yedekler arasından 58 gümrük muhafaza memuru alımı gerçekleşecek.

Bakanlığın taşra teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilecek Sözleşmeli Gümrük Muhafaza Memuru kontenjanlarından boş kalan pozisyonlar için yedek adayların (ilk 58 yedek) aşağıda belirtilen evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak 04.02.2022 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki adrese getirmeleri gerekmektedir.

Adres: Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü İstihdam Politikaları, Sınav ve Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (Söğütözü Mah. 2176. Sk. No:63 Posta kodu: 06530 Çankaya/ANKARA)

Posta ya da kargodaki gecikmeler dikkate alınmaz. Belirtilen sürede belgelerini teslim etmeyen adaylar atanma hakkını kaybeder.

Adayların sağlık raporu işlemlerinin uzun sürme ihtimalini göz önünde bulundurarak rapor işlemlerini başlatmaları için hastaneye olabildiğince erken bizzat başvurmaları evrak teslimi için son tarihi kaçırmamaları açısından önem arz etmektedir.

2) Beyan Formu (okunaklı ve eksiksiz doldurulmalıdır.)
3) E-devlet üzerinden alınacak barkodlu mezun belgesi veya geçici mezuniyet belgesi.
4) E-devlet üzerinden alınacak barkodlu adli sicil kayıt belgesi.
5) Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı veya Kimlik Kartı fotokopisi (önlü-arkalı)
6) Kamu görevlileri etik sözleşmesi
7) Erkek adaylar için e-devlet üzerinden alınacak barkodlu askerlik durum belgesi.

İlgili duyuruya “https://personel.ticaret.gov.tr/duyurular/sozlesmeli-gumruk-muhafaza-memuru-yedek-adaylarin-dikkatine-1-duyuru” adresinden ulaşabilirsiniz.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu