Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak!

Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak!
Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak!

Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı

Yeni yıl bütçelerinin onaylanmasıyla birlikte bir çok kurum ve kuruluş gibi Üniversitelerde 2022 yılı için personel alımlarına hız verdi. Özellikle Güvenlik , Temizlik, Büro Memuru Tekniker gibi birçok kadroda personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Son olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı için resmi olarak ilan yayımladı.

Bir çok kadroda alım yapılacak

Üniversite kendi bünyesinde görevlendirmek üzere Eczacı, Büro Personeli, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Destek Personeli, Şoför, Aşçı,Bakım -Onarım elemanı ve Servis Elemanı gibi bir çok kadroda alım yapılacak

KPSS taban puan şartı aranıyor mu ?

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi tarafından yayımlanan alım ilanına göre lisans düzeyi için KPSSP3, ön lisans düzeyi için KPSSP93 puanı Ortaöğretim düzeyin için KPSSP94 puanı esas alınacak. Ayrıca eczacı pozisyonu haricinde diğer pozisyonlarda 60 ve 50 taban puan şartı aranıyor.

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adaylar başvurularını 26 Ocak – 9 Şubat 2022 tarihleri arasında Üniversitenin web adresinden https://www.nku. edu.tr online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuruları nasıl yapılacak ?
* İstenilen belgeler (Diploma/Mezuniyet belgesi, KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, fotoğraf, nüfus cüzdanı vb.) ilgili alanlara ve diğer kısımlara yükleyecektir.
* İstenilen belgeler ilgili alanlara yüklendikten sonra “Belgelerimin doğruluğunu kabul ediyor ve onaylıyorum” seçeneğini işaretleyecektir.
* En altta yer alan “BAŞVURUYU TAMAMLA” tuşuna basmak suretiyle online başvurularını tamamlamış olacaklardır.

Kadro dağılımı ve aranan şartlar ;

Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak! Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak! Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak! Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak! Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak! Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak! Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak! Üniversite Güvenlik, Temizlik, Büro Memuru, Tekniker Birçok Kadroda 49 Personel Alımı Yapacak!

Başvuru sırasında istenen belgeler ;

1- Başvuru Formu (Bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurulup ilgili alana yüklenecektir).
2- Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi (e-Devletten alınabilir).
3- KPSS sınav sonuç belgesi
4- Fotoğraf
5- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
6- İş Deneyim belgesi (Sadece İş Deneyimi istenilen unvanlar için)
7- SGK Hizmet Döküm Belgesi (Sadece İş Deneyimi istenilen unvanlar için)
8- Askerlik durumunu bildirir belge

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 49 Personel alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu