Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı

Kamu üniversiteleri alım ilanları yayımlamaya devam ederken , İstanbul’da eğitim öğretim hizmeti verek Yıldız Teknik Üniversitesi kendi bünyesinden görevlendirmek üzere En Az Lise Mezunu KPSS’siz 34 Kamu Personeli Alımı için resmi gazete’de alım ilanı yayımladı.

KPSS ve Taban Puan şartı ;

Yayımlanan alım ilanına göre adaylardan KPSS puan istenecek olup, Destek Personeli pozisyonu için taban puan aranmazken, Güvenlik görevlisi için taban puan 65 şartı bulunuyor.

Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak ?

Adaylar başvurularını 20 Aralık 2021 – 3 Ocak 2022 tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla yapabileceklerdir. Ayrıca Adaylar, ilan edilen pozisyonlardan yalnızca birine başvuru yapabilecektir. Birden fazla pozisyona başvuru yapan adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Kadro dağılımı ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir .

YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı Yapacak! YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı Yapacak! YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı Yapacak! YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı Yapacak! YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Sonuçların duyurulması ;

Alımlar KPSS puanına göre yapılacak olup , her bir pozisyon için sözleşme imzalamaya hak kazanan asıl adaylar ile yedek adayların listesi www.yildiz.edu.tr internet sitesinde ilan edilecek olup, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

YTÜ En Az Lise Mezunu KPSS Taban Puansız 34 Kamu Personeli Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu