Kamu Personel AlımıMemur Alımı

Adli Tıp Kurumu 8 Personel Alımı İlanı (Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni)

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığından:

PERSONEL ALIM İLANI

1) Adli Tıp Kurumu merkez teşkilatında (İstanbul), 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesi uyarınca istihdam edilmek üzere;

Aşağıda yeri, unvanı ve nitelikleri belirtilen 8 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ) kadrosu için Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’nca yapılacak sözlü sınav sonucuna göre personel alımı yapılacaktır.

2) Adli Tıp Kurumu Başkanlığınca yapılacak sözlü sınavlara 2018 yılı KPSS’ye giren ve kadro için aranan puan türünden en az 70 puan alan adaylar başvurabilecektir. Başvuruda bulunacakların Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği’nin 5 ve 6’ıncı maddelerinde yazılı olan şartlar ile bu ilanın 4’üncü maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir.

3) Sözlü sınavlara, merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla, en yüksek puandan başlamak üzere her kadro için ilân edilen kadro sayısının 10 katı kadar aday çağrılacaktır.

4) Başvuruda bulunacakların aşağıdaki genel ve özel şartları taşımaları gerekmektedir.

Başvurular 20 Ocak 2020 Pazartesi günü saat 10:00’da başlayıp, 31 Ocak 2020 Cuma günü saat 17:00 itibarıyla sona erecektir.

Adli Tıp Kurumu 8 Personel Alımı İlanının tam metnini incelemek için tıklayınız.

Başa dön tuşu