Memur AlımıKamu Personel Alımı

Bölge Tarım Kredi Kooperatifleri 47 Memur Alımı Yapacak!

Bölge Tarım Kredi Kooperatifleri 47 Memur Alımı Yapacak!
Bölge Tarım Kredi Kooperatifleri 47 Memur Alımı Yapacak!

Bölge Tarım Kredi Kooperatifleri 47 Memur Alımı Yapacak

Mersin ve Gaziantep Bölge Tarım Kredi Kooperatifleri Kooperatif Görevlisi, Ziraat Mühendisi unvanlarında toplamda 47 memur alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan memur alım ilanına göre Kooperatif Görevlisi alımında adaylardan KPSS P3 düzeyinde 60 puan şartı aranacak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak ?

28.10.2021 tarihinde başlayacak olan başvurular Gaziantep ve Mersin Bölge Birlikleri Kooperatif web sayfasından yapılacak olup, son başvuru 08.11.2021 günü saat 18.00’a kadardır. Başvurular 08.11.2021 tarihi mesai saati (18.00) sonunda sona ereceğinden, adayların elektronik ortamda meydana gelebilecek veya oluşabilecek diğer aksaklıkları göz önüne alarak, başvurularını son güne bırakmamaları gerekmektedir. Adaylar başvuruları esnasında, aktif olarak kullandıkları geçerli bir e-posta adresi ekleyeceklerdir. Başvurular tamamlandığında giriş yapılan e-posta adresine başvurunun tamamlandığına dair e-posta gönderilecektir.

Kadro Dağılımı aşağıdaki gibidir.

Gaziantep Bölge Birliği Memur Alımı Kadroları Dağılımı:

Gaziantep Bölge Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından yayımlanan memur alım ilanına göre KPSS P3 Puan türü baz alınmak suretiyle,  Gaziantep’te 2 ve Kahramanmaraş’ta 4 Kooperatif Görevlisi alımı yapılırken, 14 personel alımı ise Ziraat Mühendis alanında yapılacak.

Gaziantep Bölge Birliği Memur Alımı Kadroları Dağılımı

Gaziantep Bölge Birliği Memur Alımı Kadroları Dağılımı-1

Mersin Bölge Birliği Memur Alımı Kadroları Dağılımı:

Bölge Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından yayımlanan memur alım ilanına göre, Mersin Bölgesinde, Adana’ya 3, Hatay’a 5, Mersin’e 6 ve Osmaniye’ye 3 toplamda 18 kişi Kooperatif Görevlisi unvanında alınırken, bu bölgeye Ziraat Mühendisi alımları ise toplamda 9 kişiden oluşacak.

Mersin Bölge Birliği Memur Alımı

Mersin Bölge Birliği Memur Alımı

İlanın tam metni için tıklayın.

Bir Yorum

  1. Sayın devlet büyüklerim lütfen ne olur yaş geçiyor 35 40 yaş arası olanlar içinde düzenleme yapılsın yıllarca okuduk emek verdik herşey için düzenleme yapıyorsunuz bizim için de üniversite mezunu ama yaş sınırından dolayı kamuda istihdam olamayanlar içinde yapın ne olur biz ne yapalım nasıl iş bulalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu