Memur AlımıKamu Personel AlımıSözleşmeli Personel Alımı

ÇOMÜ Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Hemşire 37 Personel Alımı Yapacak!

ÇOMÜ Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Hemşire 37 Personel Alımı Yapacak!
ÇOMÜ Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Hemşire 37 Personel Alımı Yapacak!

ÇOMÜ Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Hemşire 37 Personel Alımı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi çeşitli unvanlarda toplamda 37 personel alım ilanı yayımladı. Hemşire, Sağlık Teknikeri , Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve Destek Personeli pozisyonların da yapılacak alımlar lise , önlisans ve lisans mezuniyet alanında yapılacak.

Başvuru zamanı ve şekli ;

Başvurular  1 – 15 Aralık 2021 tarihileri arasında ,  https://ilan.comu.edu.tr/ adresinden online olarak yapılacak.  Adayların başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

KPSS şartı aranıyor mu ? 

KPSS B grubu sınavlarından; Lisans mezunları için 2020 KPSS P3 puanı, Ön lisans mezunları için 2020 KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS P94 puanı esas alınacaktır.

Kadro dağılımı, sayı aranan nitelikler ve ödenecek maaş aşağıdaki gibidir

ÇOMÜ Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Hemşire 37 Personel Alımı Yapacak! ÇOMÜ Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Hemşire 37 Personel Alımı Yapacak! ÇOMÜ Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Hemşire 37 Personel Alımı Yapacak! ÇOMÜ Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Hemşire 37 Personel Alımı Yapacak! ÇOMÜ Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Hemşire 37 Personel Alımı Yapacak!

Önemli notlar ;

  • Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapamayacaktır.
  •  Başvuru süresince mevcut başvuruda güncelleme yapılabilecek olup tüm sorumluluk kişiye aittir.
    (Yanlış/Eksik belge yükleme, farklı mezuniyetle başvurma, yanlış pozisyona başvurma vb.)
  •  Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacaktır. İlgili pozisyon için istenen KPSS puan türü ve yılı uygun olmayan adaylar başvuru yapamayacaktır.
  •  Lise mezuniyet belgelerinin başvuru sistemine yüklenmesi gerekmektedir. Yükseköğretim Mezuniyet Belgeleri ise YÖKSİS kayıtlarından çekilecektir. YÖKSİS kayıtlarında yer almayan Yükseköğretim Mezuniyet Belgeleri için adaylar mezun olduğu Üniversite ile iletişime geçerek mezuniyet kayıtlarını YÖKSİS’e eklettirdikten sonra başvuru yapabileceklerdir.
  • Adaylar deneyim için E-devletten alacakları barkodlu SGK Hizmet Dökümünü (Meslek kodunu gösterir) veya Kurumundan alacağı çalışma süresini ve unvanını açıkça belirtir ONAYLI çalışma belgesini yüklemeleri gerekmektedir. Staj süreleri mesleki deneyim olarak kabul edilmeyecektir.
  • Sertifika istenilen pozisyonlar için; ilan başvuru süresi içinde alınan sertifikalar kabul edilmeyecektir

 

ÇOMÜ Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Hemşire 37 Personel Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu