Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alacak!

Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alacak!

Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alacak!

Kamu kurum ve kuruluşlarına güvenlik görevlisi alımı devam ediyor. Kamuya özel güvenlik görevlisi alımı kapsamında bir duyuru da Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan geldi. GİB 27 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek. Gelir İdaresi Başkanlığı memur statüsünde 27 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımını duyurdu. İşte  Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı detayları.

Şartlar Neler?

Başvuru yapacakların 01.01.2022 tarihi itibarıyla 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. (01/01/1987 tarih ve sonraki doğumlular başvurabilecektir.)

Üniversitelerin ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak,

ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS Ön Lisans) katılmış ve KPSS P93 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir.

Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan diğer şartları taşımak lazımdır.
Alım Yapılacak İller!

Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!
Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

Başvuru Tarihi ve Şekli
Başvurular, 13 Nisan 2022 Çarşamba günü başlayıp, 22 Nisan 2022 Cuma günü saat 17.30‘da sona erecektir.

– Başvurular, e-Devlet üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden elektronik ortamda alınacaktır. Başvuru formunun doldurulmasına ilişkin açıklamalar internet sitesinde yer almaktadır.

Gelir İdaresi Başkanlığı 27 Güvenlik Görevlisi Alımı Kılavuz İçin Tıklayın.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu