Memur AlımıKamu Personel AlımıSözleşmeli Personel Alımı

İÜ Hemşire, Ebe, Büro Personeli 32 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

İÜ Hemşire, Ebe, Büro Personeli 32 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
İÜ Hemşire, Ebe, Büro Personeli 32 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

İÜ Hemşire, Ebe, Büro Personeli 32 Kamu Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü, kendi birimlerinde görevlendirmek üzere toplamda 32 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Hangi unvanlarda alım yapılacak?

Yayımlanan resmi alım ilanına göre, Hemşire, Ebe ve Büro Personeli unvanlarında alımlar yapılacak olup, en büyük pay 28 alım ile Hemşire pozisyonuna ayrıldı.

KPSS şartı ;

Başvuracak adaylar 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır. Lisans Mezunları için 2020 KPSS-P3 puan türü esas alınacaktır. Hemşire ve Ebe pozisyonuna başvuru yapacak adaylardan en az 55 puan aranırken, büro personeli adaylarından ise en az 70 puana sahip olmaları gerekiyor.

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adayların başvurularını  13 – 27 Ocak 2022 tarihleri arasında  www.istanbulc.edu.tr ve https://personel.istanbul. edu.tr/adresindeki Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir

Kadro dağılımı ;

İÜ Hemşire, Ebe, Büro Personeli 32 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Başvuru sırasında istenen belgeler ;

-Fotoğraflı Başvuru formu
-Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi
-Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi
-KPSS sınav sonuç belgesi
-Büro Personeli (Muhasebe) başvurusu için 2 yıl deneyim şartını sağladığına dair belge

Adaylarda aranan şartlar ;

1-Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.
2-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
3-Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.
4-Başvuracak adaylar 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır. Lisans Mezunları için 2020 KPSS-P3 puan türü esas alınacaktır.
5-5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

Başvuruların değerlendirilmesi;

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde https://personel. istanbulc.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır. Kontenjan sayısının 5 (beş) katı kadar yedek belirlenecektir

İÜ Hemşire, Ebe, Büro Personeli 32 Kamu Personeli Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu