Memur AlımıKamu Personel AlımıSözleşmeli Personel Alımı

MAKÜ Farklı Kadrolarda 16 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

MAKÜ Farklı Kadrolarda 16 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
MAKÜ Farklı Kadrolarda 16 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

MAKÜ Farklı Kadrolarda 16 Kamu Personeli Alımı

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi resmi gazete’de yayımlanan ilana göre farklı kadrolarda 16 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

KPSS taban puan şartı var mı ?

Yayımlanan alım ilanına göre alımlar lise ve önlisans mezuniyet alanından yapılacak ve adaylarda KPSS puan türünden bazı pozisyonlar için en az 55 puan istenirken, bazı pozisyonlar için ise en az 60 puan şartı bulunuyor.

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adaylar başvurularını www.mehmetakif.edu.tr internet sitesinde bulunan başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak suretiyle yukarıda belirtilen belgelerle birlikte 12/01/2022 / 26/01/2022 (dâhil) tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı ( İstiklal yerleşkesi içerisindedir.) adresinde olacak şekilde posta ile göndermeleri veya elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Kadro dağılımı ve aranan nitelikle aşağıdaki gibidir;

MAKÜ Farklı Kadrolarda 16 Kamu Personeli Alımı Yapacak! MAKÜ Farklı Kadrolarda 16 Kamu Personeli Alımı Yapacak! MAKÜ Farklı Kadrolarda 16 Kamu Personeli Alımı Yapacak! MAKÜ Farklı Kadrolarda 16 Kamu Personeli Alımı Yapacak! MAKÜ Farklı Kadrolarda 16 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Başvuru sırasında istenen belgeler ;

1) Başvuru Formu (fotoğraflı) (Başvuru formu Başkanlığımız internet sayfasından temin edilecektir.),
2) Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi,
3) Diploma fotokopisi veya e-Devlet üzerinden alınacak doğrulama kodlu mezuniyet belgesi,
4) 2020 KPSS (B) Grubu sınav sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,
5) Erkek adayların e-Devlet üzerinden alacakları doğrulama kodlu askerlik durum belgesi,
6) Adli Sicil Kaydı (e-Devlet üzerinden alınan doğrulama kodlu belge kabul edilecektir.),
7) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair sağlık raporu ( Herhangi bir sağlık kuruluşundan alınmış olmak.)
8) Koruma ve Güvenlik Görevlisi Kadrosuna başvurular için kilo / boy bilgisi (Sağlık kuruluşlarından alınacak boy- kilo durumunu gösterir belge istenecektir.)
9) Nitelikler alanında istenen sertifikalar,
10) Onaylı Hizmet/ Mesleki Tecrübe Belgesi; Hizmetin yerine getirildiği kamu kurum ve kuruluşu/şirket hizmet belgesi veya onaylı bir yazıyla belgelendirmelidir. Bu belge ile birlikte çalışılan sürelere ait SGK/ Sigorta Hizmet Dökümünün ibraz edilmesi gerekmektedir.

Sonuçların açıklanması ;

Tüm başvurular ilgili alanların 2020 KPSS (B) grubu puanlarına göre değerlendirilecektir. Atanmaya hak kazanan asıl ve yedek adaylar, ilanın başvuru süresinin bitiminden 5 (beş) iş günü içerisinde üniversitenin web sayfamızda duyurulacaktır.

MAKÜ Farklı Kadrolarda 16 Kamu Personeli Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu