Memur AlımıKamu Personel Alımı

SYDV 18-35 Yaş Arası Personel Alımı Yapıyor!

SYDV vasıtasıyla personel alımı için iş ilanı yayımlandı. Yayımlanan iş ilanında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yayınlandı.

SYDV personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayımlanmış olan ilanda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yayınlandı.

Başvuru Şartları Nelerdir? 

1. SYDV ilanına başvuracak kişilerin Bilgisayar Programcılığı alanında bilgi sahibi olmak ve bunu belgelendirmek gerekir.

2. SYDV ilanına başvuracak kişilerin Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren İktisadi ve İdari Bilimler bölümü, Eğitim ve İşletme Fakültesi bölümlerinden mezun olmak gerekir. Bu Fakültelerin İktisat bölümü, İşletme bölümü, Maliye bölümü, Uluslararası İlişkiler bölümü, Çalışma Ekonomisi bölümü, Kamu Yönetimi ile Sosyoloji bölümü, Psikoloji bölümü, Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olmak gerekiyor.

3. SYDV ilanına başvuracak kişilerin En az B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak gerekiyor.

4. SYDV ilanına başvuracak kişilerin Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması zorunludur.

5. SYDV ilanına başvuracak kişilerin Microsoft programlarını aktif olarak kullanabilmeli ve bunu Milli Eğitim Bakanlığı kurumlarınca ya da Üniversitelerce verilen sertifika ile belgelendirmek gerekiyor.

6. SYDV ilanına başvuracak kişilerin adayların bilgisayar bilgisi olma, tecrübe ve kullanımları uygulamalı olarak değerlendirilecektir.

7. SYDV ilanına başvuracak kişilerin sürücü belgesi şartı aranıyor. Adayların En az B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olması gerekiyor.

8. SYDV ilanına başvuracak kişilerin Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi vermekte olan İktisadi ve İdari Bilimler bölümü, Eğitim ve İşletme Fakültesi bölümlerinden mezunu olmak gerekiyor.

9. SYDV ilanına başvuracak kişilerin İlan tarihleri itibari ile en az 6 ay öncesinden ilçe sınırları içerisinde ikamet etmiş olmak gerekmekte.

10. SYDV ilanına başvuracak kişilerin Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmadığını belgelendirmek gerekmekte.

11. SYDV ilanına başvuracak kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmekte.

12. SYDV ilanına başvuracak kişilerin daha önce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma alanında çalışmış olmak ve bunu belgelemek zorundadır.

13. SYDV ilanına başvuracak kişilerin ÖSYM tarafından lisans mezunları için yapılan ve geçerliliği devam eden 2018 ve 2019 Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış almak gerekiyor.

Başvuru Tarihi 

Başvuruların 12 Ekim 2020 tarihine kadar https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx?ReturnUrl=%2fBasvuru.aspx sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu