Personel Alımıİşçi Alımı

İŞKUR İlkokul Mezunu Bin 920 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 1920 Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak!
İŞKUR İlkokul Mezunu Bin 920 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR İlkokul Mezunu Bin 920 Paketleme İşçisi Alımı

İŞKUR e-şube üzerinden yayımlanan işkur iş ilanlarına her geçen gün bir yenisi eklenmeye devam ediyor. Ülke genelinde bir çok kuruluş ve şirket farklı pozisyonlarda işçi alımı için iş ilanları yayınlıyor. İş arayan vatandaşlar ise bulundukları yada talep ettikleri şehirlerde bulunan yüzlerce iş ilanlarına İŞKUR e-şube üzerinden başvurularını yapabiliyor. Son olarak yayımlanan güncel İŞKUR iş ilanlarına göre ülke genelinde bir çok şehrimizde en az ilkokul mezunu olmak şartıyla 1920 Paketleme İşçisi Alımı yapılacak. Hangi şehirde , hangi firmalar kaç işçi alımı yapacak detaylarıyla İŞKUR e-şube üzerinden duyuruldu.

Bir çok firma toplamda 1920 paketleme işçisi alım ilanı yayımladı

İŞKUR e-şubeye online olarak giriş yapan adaylar burada Paketleme İşçisi olarak yayımlanan iş ilanlarından istediklerine başvurularını yapabilecekler. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa,Eskişehir, Kocaeli ve Manisa gibi büyük sanayi şehirleri başta olmak üzere bir çok şehrimizde toplamda 1920 alım ilanı yayımlandı.

Başvurular Ne Zaman Ve Nasıl Yapılacak?

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan ilanlara adaylar Kasım ayı içerisinde başvuru yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Paketleme İşçisi” , eğitim durumuna “İLKOKUL” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Paketleme işçisi alımlarında kurum ve ilana göre farklı başvuru şartları istenmektedir. Bunların arasında genel başvuru şartları:

  • Türk vatandaşı olmak,
  • En az 18 yaşını bitirmiş olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Çalışmaya ve görevini devam ettirmeye engel herhangi bir nedeni olmamak,
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • İş ahlakı olan , sorumluluk alabilen gelişime ve öğrenmeye açık
  • Gelişime açık ve görev bilinci yüksek olan  gibi birtakım şartlar aranmaktadır.

 

Bir Yorum

  1. Merhaba adım N.D istambul bahçeli evler ikamet etmekteyim günlerdir ıskur üzerinden evde paketleme işi arıyorum bir türlü bulamıyorum e.devlet üzerinden kaydında var ama bana göre iş bulamıyorum yardım edermisiniz lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu