Personel Alımı

İŞKUR Üzerinden 138 Hemşire Alımı Yapılacak!

İŞKUR Üzerinden 138 Hemşire Alımı Yapılacak!
İŞKUR Üzerinden 138 Hemşire Alımı Yapılacak!

İŞKUR Üzerinden 138 Hemşire Alımı

İŞKUR iş ilanlarına her gün yeni personel alım ilanları eklenmeye devam ediyor.  Yeni yayımlanan Hemşire Alımı ilanlarına göre bir çok ilimizde toplamda 138 Hemşire alımı yapılacak. Hemşire alımı yapılacak illere başında İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Kocaeli gelirken, Hangi şehirde kaç hemşire alımı yapılacağı ise İŞKUR sitesinden duyuruldu.

Ülke genelinde 138 Hemşire alımı yapılacak

Adaylar İŞKUR E-şube üzerinden Hemşire Alımı alım ilanlarına başvuru yapabilecekler. Şartları sağlayan adaylar İŞKUR e-şube üzerinden online olacak şekilde başvurularını yapabilirler. Yayımlanan ilanlara göre ülke genelinde bir çok şehirde hastane, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Estetik polikliniği, huzur evi, bakım evi vb. gibi yerlerde çalıştırılmak üzere toplamda 138 Hemşire alımı yapılacak. Genel olarak belirlenen şartlar sağlayan adaylar talep ettikleri şehirlerde ki Hemşire alımı ilanlarına başvuru yapabilecekler.

Hemşire Alımı Başvuruları Ne Zaman Ve Nasıl Yapılacak?

Adaylar Hemşire olarak görev yapmak istedikleri kuruluşların hemşire alımı ilanlarına, KASIM ayı içerisinde İŞKUR üzerinden başvurularını yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “HEMŞİRE” , işyeri türüne “ÖZEL” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Başvuru Şartları Neler?

Genel olarak adaylardan

  • En az lise mezunu olması
  • TC vatandaşı olan
  • Hemşirelik mezunu olması
  • 18-45 yaş arasında olan
  • Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilme  şartı aranmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu