Personel Alımı

İŞKUR Üzerinden 425 Şoför (Yük Taşıma) Alımı Yapılıyor! (2020 Aralık Ayı)

İŞKUR Üzerinden 425 Şoför (Yük Taşıma) Alımı Yapılıyor! 81 il genelinde en az okur yazar oranında olan adayların çalışma göstermesi için İŞKUR Üzerinden 425 Şoför (Yük Taşıma) Alımı Yapılıyor! Yapılacak alımlarla ilgili detaylar yazımızda…

18 yaşını doldurmuş olan ve en az okur yazarlığı bilen herkesin başvuru yapacağı Şoför (Yük Taşıma) alımı ilanı geçtiğimiz günlerde yayımlandı. 3 Şubat 2021 tarihine kadar devam edilecek alımlarla ilgili başvuru şartları belli oldu.

İŞKUR Şoför (Yük Taşıma) Alımı Başvuru Şartları

  1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.
  2. 18 yaşını tamamlamış olmak.
  3. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  4. Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.
  5. En az okur yazar olmak,
  6. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.
  7. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
  8. Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında bulunan özel şartları taşımak.

İŞKUR Üzerinden 425 Şoför (Yük Taşıma) Alımı İlanlarına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu