1. Ana Sayfa
  2. Personel Alımı

THY 2.200 Kabin Memuru Alımı Başvuruları Bitiyor! 17.000 TL Maaş Verilecek!


+ - 0
THY 2.200 Kabin Memuru Alımı Başvuruları Bitiyor!
THY 2.200 Kabin Memuru Alımı Başvuruları Bitiyor!

THY 2.200 Kabin Memuru Alımı

THY kabin memuru alımı başvuruları sona eriyor. THY 2200 kabin memuru alımı için başvuru yapacak adaylar bu haberdeki ilgili kılavuzdan yardım alarak kolay bir şekilde başvuru yapabilir. Türk Hava Yolları personel alımı için gereken şartlar ve kabin memuru olunca alınacak ücret bu yazıda.

Kabin memuru, uçuşlarda yolcuların rahatlığını ve güvenliğini sağlamak amacıyla istihdam edilen görevlidir. Özel iş jetlerinde de hostes kullanılır.

Başvuru Şartları

  • T.C. vatandaşı olmak (Mavi kart sahibi olanlar başvuru yapabilir.)
  • 01/01/1983 ile 31/12/2002 tarihleri arasında doğmuş olmak
  • En az lise mezunu olmak
  • İyi derecede İngilizce bilmek (İkinci yabancı dil tercih nedenidir.)
  • Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak
  • Daha önce Türk Hava Yolları veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak (Türk Hava Yolları iştiraklerinde görev yapıyor olmak tercih nedenidir.)

Kadınlar için 160-180 cm arası, erkekler için 170-190 cm arası boya sahip olmak (Boy-kilo ölçümleri, Türk Hava Yolları veya Türk Hava Yolları’nın belirleyeceği kurum/kuruluş tarafından yapılmakta olup Ortaklığımız tarafından belirlenen oranlara uygun olmalıdır.)

Yukarıdaki koşulları taşıyan adayların, ilana internet ortamında, Türk Hava Yolları resmî sitesi kariyer.thy.com üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yukarıdaki koşulları taşımayanların ve internet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru yapanların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Başvuru Ekranı : https://careers.turkishairlines.com/acik-pozisyonlar/kabin-memuru/e39d33e6-5cf4-4af2-ac6b-ae57ec626db3

Yorum Yap