1. Ana Sayfa
  2. Sözleşmeli Personel Alımı

Boğaziçi Üniversitesi 15 Büro Personeli Alımı Yapacak!


Boğaziçi Üniversitesi 15 Büro Personeli Alımı Yapacak!
Boğaziçi Üniversitesi 15 Büro Personeli Alımı Yapacak!

Boğaziçi Üniversitesi 15 Büro Personeli Alımı

Boğaziçi Üniversitesi kamu personeli alımı duyurusu yaptı. Boğaziçi Üniversitesi 15 memur alımı gerçekleştirecek. Rektörlük tarafından yapılan duyuru kapsamında sözleşmeli çalıştırılmak üzere 15 büro personeli alımı gerçekleştirilecektir. Boğaziçi Üniversitesi büro personeli alımı ile ilgili detayların yayımlandığı ayrıntılı kılavuz Resmi Gazete’de kamuoyu ile paylaşıldı.

Büro Personeli Alımı Başvuru Şartları

Boğaziçi Üniversitesi 3 farklı türde büro personeli alımı gerçekleştirecektir. 5 kadro için herhangi bir lisans mezunundan mezun olanlar arasından seçilecek, 5 kadro İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi lisans programlarının birinden mezun olan adaylar seçilecektir. Geriye kalan 5 aday ise Mühendislik Fakültelerinin herhangi bir alanından mezun olan adaylar arasından seçilecektir.

boğaziçi üniversitesi personel alımı

Yaş Şartı

Adayların son başvuru tarihi itibariyle 40 (kırk) yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir.

Başvuruda İstenen Belgeler

1. Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversitenin Web sayfasında yayımlanan form doldurulacaktır)
2. Nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi
3. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin onaylı fotokopisi (e-Devlet Çıktısı Kabul Edilecektir)
4. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi
5. 2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi
6. SGK Hizmet Dökümü
7. Sağlık Raporu (Bir tanesi Psikiyatri olmak üzere Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış heyet raporu-Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek)

Başvurular incelendikten sonra, KPSS (B) grubu puan sırasına göre her bir unvan için boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonunun on katına kadar adayların isim listesi ve yapılacak olan sınavın şekli ve sınavla ilgili diğer bilgiler www.boun.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

Başvuru Tarihleri

Adaylar bugünden itibaren 20 Ekim 2022 tarihi mesai bitimine kadar (17.00) yukarıdaki belgeleri Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs 34342 Bebek/İstanbul personel genel müdürlüğüne teslim etmesi gerekmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi 15 Büro Personeli Alımı kılavuzu için tıklayın.

Yorum Yap