featured

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Sözleşmeli 48 Personel Alacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere 48 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Alım, 41 temizlik görevlisi, 6 koruma ve güvenlik görevlisi ile 1 şoför olmak üzere toplamda 48 kişi için yapılacak.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022 KPSS puanı esas alınarak gerçekleştirilecek bu alımlar için başvurular, 30 Ekim-13 Kasım 2023 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Meteoroloji Genel Müdürlüğü Kariyer Kapısı platformu üzerinden yapılabilecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, merkez ve taşra teşkilatlarında çalıştırmak üzere toplam 48 sözleşmeli personel alımı yapmayı gatabet planlamaktadır. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, alınacak personel arasında 41 temizlik görevlisi, 6 koruma ve güvenlik görevlisi ve 1 şoför bulunmaktadır.

Bu alımlar için 2022 KPSS puanı esas alınacaktır. Adaylar, başvurularını 30 Ekim-13 Kasım 2023 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden gatabet giriş Meteoroloji Genel Müdürlüğü Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı platformu üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!