on-dokuz-mayis-universitesi ise alim
on-dokuz-mayis-universitesi ise alim

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 294 Sözleşmeli Personel İstihdam Ediyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, 294 sözleşmeli personel alımı için başvuruları kabul etmeye başladı. Adaylar, 30 Ekim 2023 tarihine kadar başvurularını tamamlayabilecekler.

 

Başvuru Detayları ve Şartlar

Üniversitenin Rektörlüğüne bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere alınacak personeller, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na göre seçilecek. Adayların 2022 KPSS puanlarına göre değerlendirilmesi yapılacak ve sözlü sınav uygulanmayacak.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında 657 sayılı kanunun 48/A maddesinde belirtilen şartları taşıma, askerlik hizmetini tamamlama, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma ve görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak yer alıyor.

Başvuru Süreci

Başvurular, e-Devlet Kapısı üzerinden “Ondokuz Mayıs Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti tambet veya “Kariyer Kapısı” internet adresi üzerinden 16-30 Ekim 2023 tarihleri arasında alınacak. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

İstihdam Edilecek Pozisyonlar ve Nitelikler

Üniversitenin çeşitli birimlerinde istihdam edilecek personeller arasında büro personeli, destek personeli, diğer sağlık personeli, hemşire, koruma ve güvenlik görevlisi ve sağlık teknikeri pozisyonları bulunuyor. Adayların bu pozisyonlara başvururken belirtilen genel ve özel şartları taşıyor olmaları tambet giriş gerekiyor.

Değerlendirme ve Sonuçlar

Başvurular, belirtilen şartları taşıyan adaylar arasından seçim yapılacak. Seçilen adaylar, KPSS puanlarına göre sıralanacak ve ilan edilen pozisyonlara göre asıl ve yedek adaylar belirlenecek. İlan sonuçları, Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin resmi internet sayfasında duyurulacak.

İletişim ve Diğer Bilgiler

Adaylar, başvuru süreciyle ilgili detaylı bilgi için Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı ile iletişime geçebilirler. İlanla ilgili değişiklik ve iptal hakkı, Rektörlüğün yetkisinde olup, gerekli görülmesi halinde ilanın her aşamasında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, nitelikli ve yetenekli adayları bünyesine katmak için başvuruları bekliyor. Başvuru ve diğer detaylar için üniversitenin resmi web sitesi ve Kariyer Kapısı platformu ziyaret edilebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!