1. Ana Sayfa
  2. Sözleşmeli Personel Alımı

Ticaret Bakanlığı 18 Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!


+ - 0
Ticaret Bakanlığı 18 Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!
Ticaret Bakanlığı 18 Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!

Ticaret Bakanlığı 18 Sözleşmeli Personel Alımı

Ticaret Bakanlığı personel alımı yapacağını duyurdu. Resmi Gazete’de yayımlanan memur alımı kılavuzuna göre Ticaret Bakanlığı KPSS’li KPSS’siz 18 memur alımı gerçekleştirecek. Ticaret Bakanlığı 18 personel alımı başvuru sürecinin ne zaman başlatılacağı da duyuru ile kamuoyuna duyuruldu.

Başvuru yapacak adaylardan KPSS ve YDS puanı önem arz etmektedir. Başvuru yapacak adayların 2020 veya 2021 KPSS P3 puanının %70’i ile yabancı dil puanının %30’unun toplamı dikkate alınacaktır. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 (yetmiş) olarak dikkate alınır.

Ticaret Bakanlığı 3 Sistem Uzmanı, 4 Kıdemli Sistem Uzmanı, 1 Kıdemli Bilgi Güvenliği Uzmanı, 1 Güvenlik Uzmanı,
1 Kıdemli Ağ Uzmanı, 1 Kıdemli Yazılım ve Entegrasyon Uzmanı, 1 Altyapı ve Konfigürasyon Uzmanı, 1 Fronted ( Önyüz ) Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Mobil Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Veri Tabanı Yöneticisi, 1 Kıdemli Java Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı gerçekleştirecek.

Başvurular dijital ortamda 22.08.2022-01.09.2022 tarihleri arasında alınacaktır. Sınava katılmak isteyen adaylar, e-devlet (Ticaret Bakanlığı / Kariyer kapısı) ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Ticaret Bakanlığı 18 Sözleşmeli Personel Alımı kılavuzu için tıklayın.

Yorum Yap