Kamuya 2.910 Memur Alımı Yapılacak! Başvurular Devam Ediyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Kamuya 2.910 Memur Alımı Yapılacak! Başvurular Devam Ediyor!
Kamuya 2.910 Memur Alımı Yapılacak! Başvurular Devam Ediyor!

Kamuya 2.910 Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumları memur alım ilanı yayımladı. Geçtiğimiz hafta içinde Resmi Gazete’de yayımlanan bir çok alım ilanıyla birlikte Kamuya memur alımı süreci devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta 11 kamu kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplamda 2.910 memur alımı ilanı duyurdu.

Lise, önlisans ve lisans mezunu kişiler başvuru yapabilecek

Yayımlanan memur alım ilanlarına lise, önlisans ve lisans mezunu kişiler başvuru yapabilecekler.

Başvuru süreci devam ediyor

Geçtiğimiz hafta içerisinde yayımlanan 2,910 memur alım ilanı için başvuru süreci devam ediyor. alım ilanlarında belirlenen şartları taşıyan adaylar başvurularını ilanlarda belirtilen adreslere online yada şahsen olarak yapabileceklerdir.

Bizler de O İş Bu İş ekibi olarak siz değerli okuyucularımız için ilanları tek sayfada topladık. İşte kamuya alınacak toplamda 2.910 memur alımı ilanlarının detayları..

ÖSYM KPSS 2022/8 Tarım ve Orman Bakanlığı 1.800 Personel Alımı Başvuruları

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alımı Başvuruları başladı. ÖSYM tarafından yayımlanan kılavuz ile birlikte Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesine alınacak farklı mesleklerden toplamda 1.800 personel alımı için başvuru süreci geçtiğimiz gün başladı. Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesine alınacak 1.800 personel alımı ilanının detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN.
TÜİK 26 İlimizde 50 Anketör Alımı 

Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı TÜİK anketör alımı ilanı  duyurdu. Resmi Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre TÜİK 26 ilimizde görevlendirmek üzere 50 anketör alımı yapacak. İlanının detayları için TIKLAYIN.

Afyon Devlet Üniversitesi KPSS 50 Puanla 47 Memur Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi memur alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre Afyon Kocatepe Üniversitesi birçok farklı meslekte 47 memur alımı yapacağını duyurdu. İlanının detayları için TIKLAYIN.
Aile Bakanlığı 65 Yaşa Kadar 25 Kamu Personeli Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kamu personeli alımı ilanı duyurdu. Yapılan duyuruya göre Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Taşra Teşkilatında işaret dili tercümanı pozisyonunda görevlendirmek üzere toplamda 25 kamu personeli alımı yapacak. İlanının Detayları için TIKLAYIN.

Ege Üniversitesi KPSS Taban Puansız 93 Kamu Personeli Alımı

Ege Üniversitesi kamu personeli alım ilanı yayımladı. Resmi gazete’de yayımlanan alım ilanına göre İzmir’de bulunan Ege Üniversitesi hastanesi kendi bünyesinde farklı mesleklerde istihdam etmek üzere 93 kamu personeli alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.
Kocaeli Üniversitesi Lise Önlisans Lisans 110 Memur Alımı

Kocaeli Üniversitesi memur alımı ilanı yayımladı. Resmi Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre Kocaeli Üniversitesi lise önlisans ve lisans mezunları arasından farklı mesleklerden toplamda 110 memur alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Üniversite 34 Büro Personeli Tekniker Mühendis ve Hemşire Alımı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi memur alım ilanı yayımladı. 31 Mayıs 2022 Tarihli ve 31852 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre İstanbul Medeniyet Üniversitesi Büro Personeli, Tekniker, Mühendis, Hemşire ve Sağlık Teknikeri pozisyonlarında görevlendirmek üzere 34 personel alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

TÜBİTAK KPSS Şartsız 614 Kamu Personeli Alımı

TÜBİTAK kamu personeli alımı ilanı yayımladı. 27 Mayıs 2022 Tarihli ve 31848 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı kendi bünyesinde Kısa Süreli Aday Araştırmacı pozisyonunda istihdam etmek üzere toplamda 614 kamu personeli alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 21 Destek Büro Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Destek, Büro Personeli ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete üzerinden yayımlanan alım ilanıyla birlikte Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara ve İstanbul’da bulunan kampüslerinde çalıştırmak üzere Destek, Büro Personeli, Güvenlik Görevlisi ve Diyetisyen unvanlarına toplamda 21 personel alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

GİB Yüksek Maaşla 70 Memur Alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı memur alım ilanı duyurdu. Gelir İdaresi Başkanlığı yayımladığı alım ilanıyla birlikte merkez teşkilatında yüksek maaşla görevlendirmek üzere 70 Bilişim Personeli alımı yapacak. İlanını detayları için TIKLAYIN.

Ankara Üniversitesi KPSS Taban Puansız 46 Kamu Personeli Alımı

Ankara Üniversitesi kamu personeli alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre Ankara Üniversitesi kendi birimlerin çalıştırmak üzere farklı mesleklerden toplamda 46 kamu personeli alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!